Hikaye Devam Ettirmece 2 [Bitti, Hikaye Çıktı]

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet muheşem Forum Gamer üyeleri, merhaba! Bu sefer bu farklı forumumuzda ilginç bir oyun daha yapıyoruz. Üstteki kişinin hikayesini devam ettiriyoruz, ve devam ettirilebilir bir şekilde mesajımızı bitiriyoruz, altımızdaki kişi de bizim hikayemizi aynı şekilde devam ettiriyor, gelin önerilere bakalım!

1 - "Her şey bir rüyaydı" ve benzeri şeyleri abartmadan yazın. Black Mirror gibi olun!
2 - Hızlı bir son veya hızlı son yolu yazmayın.
3 - Bir hafta bir şey yazılmazsa ben bir son yazıp hikayeyi bitirecek ve yeni hikayeye geçeceğim.
4 - Lütfen yazmadan önce düşünün. Zekice, trol, absürt veya komik bir şey yazın. Kahkaha atalım!
5 - Amatör, sıcak, rahat bir ruh isteriz! Kural yoktur, öneri vardır!
6 - Son gelince hikayeye bir başlık bulup tüm yorumları birleştirerek yazacağım :)
7 - Bakalım kim ortamı kahkahaya boğacak! En önemlisi komik yazmaktır!

Lütfen zekice, absürt, trol veya komik veya başka bir şekilde devam ettirin, size güveniyorum!

Bitmiş Mi ? Bitti! Daruzovolta, Muz, Karpuz!

ruzovolta'nın bu hikaye tamamlamaca hikayesini okudum, iyi bir fikre benziyordu. Minecraft Dünya Kodları Hakkında Her Şey ile seedler hakkında bilgi alıp Spawn'da 168'e Kadar Elmas + Dungeon Seed! seediyle bir dünya açıp Minecraft'da zengin oldum. Daha sonra öyle klasik vakit geçirdim...

Yine bir gün evdeyken...

Son düzenleme:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Psikopat kişilikli bir cani olduğum için boğulmasını zevkle izledim hatta mısır patlatıp yedim izlerken

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
fakat mısırı yerken içinden uzaylılar çıktı ve beni uzaya götürdüler.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Dünyadan bıkmıştım zaten Jüpiterde küçük bir gezinti iyi oldu.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
fakat uzay aracının motoruna dürüm soktuğum için jüpiterde mahsur kaldık

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Daha sonra birden andromeda galaksisine geldim
(rüyaymış yazmak yasakmış konuyu okumamıştım o yüzden hızlı bir şekilde yazmak zorunda kaldım üzgünüm..)

Limoncuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O kadar şanslıydım ki Andromeda ve Samanyolu'nun çarpışmasına çok az bir süre olduğunu anlayıp bunu durdurmak için harekete geçtim.

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
yatırırken her şey bir rüyadır demenin yasak olmadığını, sadece abartmayın onu çok kullanmayın diye öneri verildiğini hatırladım, ve onu...

Onu sorguya çektim.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cevap vermeyince kafasını gazoz şişesine vurarak öldürdüm ellerim garip bir sıvı ile kaplanmıştı.