Hile indirdim virüs girdi ne yapmalıyım?

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bir.kaç gün önce bir oyunun hilesini indirdim ve programı (hileyi) açtım ve anında hile silindi hiçbiyerde bulamadım sonra avg ile bilgisayar virüs taraması yaptım güvenli buldu ama benim içim rahat etmedi bende indirdiğim hilenin videosuna baktım ve yorumlar kapalıydı ve hilenin birkaç eski sürümünün videosunda bazı kişiler yorumlara bilgisayarına virüs girdiğini yazmış ve biride virüstotal psylasmış avg temix ama diğer birçok antivirüs progeamı trojen bulmuş bende korktum pc ye formst attım ve modeme res attım format attıktan sonra hiçbirşey yapmadım bilgisayarı bilw açmadım sizce neler olur lütfen yardım edin lütfen :(

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Format attıysan sıkıntı yoktur herhalde :/

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben pek emin değilim. Silinmesinin sebibi belki virüs koruması yapmış olabilir veya o program yasaklanıp ortadan kaldırılmıştır. ??

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben pek emin değilim. Silinmesinin sebibi belki virüs koruması yapmış olabilir veya o program yasaklanıp ortadan kaldırılmıştır. ??
Kardes zaten baktım sildimi diye hiçbirşey bulamadım bu arada bazı virüslerin formst atınca geçmemesi ve ağdan ağa (yani bir modeme 2 pc bağlıysa birime bulasıp modemden diğerine) gdebiliyormus pls help me

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Format attıysan pek bir şey olmaz.

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile indiren gencin hazin sonu.
Hileyle nasil zevk aliyorsunuz anlamiyorum. Sadece kendinizi kandirirsiniz.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugünlerde bazı küçük arkadaşlarımız trojan - keylogger atmaya başladı lütfen dikkatli olalım. .exe 'li dosyaları açmamaya gayret gösterelim.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Bugünlerde bazı küçük arkadaşlarımız trojan - keylogger atmaya başladı lütfen dikkatli olalım. .exe 'li dosyaları açmamaya gayret gösterelim.
İndirdiginiz .exe ise lütfen virüs total tarzı sitelerde taratın
%80 resime başka programın içine yerleştirmeyi bilmiyorlardır

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardes zaten baktım sildimi diye hiçbirşey bulamadım bu arada bazı virüslerin formst atınca geçmemesi ve ağdan ağa (yani bir modeme 2 pc bağlıysa birime bulasıp modemden diğerine) gdebiliyormus pls help me

Beyler tel deyim bug olmus kb
Bu bagı sen silebilirsin baksana kaç tane bug oluşmuş. Sen ordan düzenleyip silebilirdin.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İyi olmuş umarım bilgisayarın düzelmez.
gerçi format yemiş şimdiye düzelmiştir ama umarım beteri olur

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Hileyi indirdiğinizde otomatik silinmesinin nedeni AVG. Silmiştir büyük ihtimal. Her virüs girdiğinde bilgisayarı formatlama gibi bir hataya düşmeyin. AVG çok güçlü bir AV değildir. Onun yerine "Kaspersky" tercih edin.

Her şeyi de indirdiğinizde virustotal'e taratmanıza gerek yok. Kaspersky gibi güçlü bir AV yüklediğinizde kafanız rahat olur, iyi günler.

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileyi indirdiğinizde otomatik silinmesinin nedeni AVG. Silmiştir büyük ihtimal. Her virüs girdiğinde bilgisayarı formatlama gibi bir hataya düşmeyin. AVG çok güçlü bir AV değildir. Onun yerine "Kaspersky" tercih edin.

Her şeyi de indirdiğinizde virustotal'e taratmanıza gerek yok. Kaspersky gibi güçlü bir AV yüklediğinizde kafanız rahat olur, iyi günler.
Kardeşim yorumun için teşekkür ediyorum ama şöyle bir sorun var
Virüslü bişeyi açınca avg Block luyor ve ne yapılsın diye bana soruyor
Ama bunda sormadı :(
Edit bu hilenin eski sürümünün virustotal'ini atmış nir arkadaş
Avg temiz
Diğer yedi av trojen bulmuş

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen engelleme programları görmüyor virüsleri. Bende de aynısı olduydu. Bazılarını görmüyorlar. Bende avg çöktüydü :/
Ama format atmışın. Ağdan ağa bulaşacağını fazla sanmam. O yüzden hile indirmiyoruz ._. Ben de wolf oynuodum hileler yüzünden oyundan bıktım :/ Dosya falan indirmeden önce o sitedeki yorumları fln oku yorum yoksa fazla yaklaşma derim