• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Hile koruma plugini adı

Yigitt05

Taş Madencisi
Steam
xcrin3s
Minecraft
YigitDemir
Arkadaşlar bir tane hil koruma plugini vardı vururken üstümüzde adam çıkıyor ve ona vurursak atılıyorduk onun ismi neydi acaba

ruddeTR

Forum Yöneticisi
Steam
ruddeTR
Minecraft
ruddeTR
Tarifinize uygun bildiğim Skript var:
spigotmc.org/resources/zac-anticheat-advanced-violations-system-skript-new-anti-kill-aura.38371/

PlatinumTR

Zombi Katili
YASAKLANDI
Sunucuda böylesine yoğun bir etkinlik oluşturacak kullanılacak bir olayın hele hele kesintinin olmaması gereken anda pvp de skript kullanılmasını doğru bulmuyorum çok büyük sıkıntılara yol açabilir amaca yönelik yazılmış eklentiler bulunmakta onları öneririm

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
PSN
Fakirlik
Xbox
Fakirlik
Steam
Burakcraft02
Minecraft
Trulz
Sunucuda böylesine yoğun bir etkinlik oluşturacak kullanılacak bir olayın hele hele kesintinin olmaması gereken anda pvp de skript kullanılmasını doğru bulmuyorum çok büyük sıkıntılara yol açabilir amaca yönelik yazılmış eklentiler bulunmakta onları öneririm
Haklısın Skript Riskli Olabilir Böyle Bir Skriptle Sorun Yaşadığımı Hatırlıyorum Macro Gibi Fareye tıkladığımdan hile diye oyundan atmıştı