Hile Koruma Skripti

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar merhabalar..

Ben sunucum için bir anti hile skripti yazmaya çalıştım fakat bu işte yeni olduğum için ( daha önce hiç yazmadım desem daha doğru olur ) nasıl yapacağımı bulamadım..

Ben oyuncu /login komutunu kullandıktan hemen sonra Chat'a .123 .asd gibi şeyler yazdırıp hile olup olmadığını kontrol etmek istiyorum sistemin işlemi şu şekilde

Oyuncu giriş yaptı(login);
skript .123 yada .asd yazdırdı
chatta .123 yada .asd görünmedi
kickleyip sebebe Hile tespit edildi!

Zaten eğer göründüyse oynamaya devam edebilir yada bunu /login yapmadan yaptırabiliyorsak daha iyi olur oyuncu oyuna girdikten sonra .123 yazdırıp eğer chat'a .123 şeklinde gidiyorsa /login yapabilsin.

Umarım anlatabilmişimdir.

Zaurdemirov

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artik Baya Bir Hack'de .123 diye Bir sey kalmadi (Baya Hilede Denenmistir)

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm NCP kullanıyorum elbette fakat oyuncular bazı hileleri halen kullanabiliyor. (Örneğin Speedmine - FastBreak)

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kardeş dediğin şey olsaydı hilelerin belirli bi yüzdesi ortadan kalkardı zaten.
Bende denemiştim 2-3 ay oldu sanırım, araştırdığımda imkansız olduğunu gördüm.
Javacı arkadaşlara sorduğumda(javada yapılırmı diye) hile olsun olmasın yine de .123 yazdırır demişlerdi.
Kısacası imkansız.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spigotta Ücretli Plugin Çıktı Hacking Client Onu Satın Alarak Sunucunu Daha İyi Kullana Bilirsin Ben Kulanıyorum Hile Diye bir şey Kalmadı Senin Mantıkta Çalışıyor Ama Biraz Farklı.

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spigotta Ücretli Plugin Çıktı Hacking Client Onu Satın Alarak Sunucunu Daha İyi Kullana Bilirsin Ben Kulanıyorum Hile Diye bir şey Kalmadı Senin Mantıkta Çalışıyor Ama Biraz Farklı.
Tek istediğim hile ile giriş yapınca direk atsın.. Link verebilir misin yasaksa özelden?

Zaurdemirov

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metro .123 .hack .say hepsini yaziyor bu mantik yanlis yani

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam arkadaşlar şu an onu alacak durumum yok fakat en azından Speedmine tarzı engelleyecek skript yada plugin öneriniz var mı (Configi dahil olursa sevinirim)

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileler skript ile engellenemez. Sağ solda paylaşılan hile engelleyici skriptler gereksiz kodlardan başka bir şey değildir, iş görmez.
Phoenix Anti Cheat pluginini önermem. Sunucunda hile kullanılmamasını istiyorsan paraya kıyman gerek.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hileler skript ile engellenemez. Sağ solda paylaşılan hile engelleyici skriptler gereksiz kodlardan başka bir şey değildir, iş görmez.
Phoenix Anti Cheat pluginini önermem. Sunucunda hile kullanılmamasını istiyorsan paraya kıyman gerek.
Ben söyledim linkide verdim şahsen kullanıyorum.Kendim %85 engelliyor hileleri