Hileleri Yabancılar Yapar, Türkler Kullanır (Türkiye'de Minecraft - Bölüm 2)

Bisa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herzaman Türkleri Kötülüyosunuz Sizin Gibi Çocuklar Ne Zaman Övündükü Ülkesiyle İnsanıyla ?
Boyle bir ulkede yasamakdan nefret ediyorum adalet diye birsey yok halkda farkli goruslere karsi hic saygi duymuyor ulke başları halka tehditler kufurler ediyor kendi inandığını söyleyince sana dinsiz muamelisi yapılıyor hırsızları ortaya çıkartınca hücreyi boyluyorsun ama yinede burada büyüdük herşeyden önce vatanımız diye buralardayız hiçbir sey göremeyenlere gercekleri gostereme çalışıyoruz ama ne fayda ...

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelike şu anlatacağım her oyun için geçerli değildir.

Çeşitli oyunlar var, oyun ücretsiz ama öyle bir uygulama var ki sanki sadece oyuna girmek ücretsiz. Onun dışında neredeyse her şey para ile satılıyor. Parası olan oyuncular en güçlü eşyaları satın alıyor, parası olmayan veya ailesinden dolayı güçlü eşyalar alamayan oyuncular, ücretsiz ve kötü eşyalar ile oynamak zorunda kalıyor. Böylelikle parası olan, parası olmayanı eziyor. Bu durum insanı ister istemez hileye itiyor.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelike şu anlatacağım her oyun için geçerli değildir.

Çeşitli oyunlar var, oyun ücretsiz ama öyle bir uygulama var ki sanki sadece oyuna girmek ücretsiz. Onun dışında neredeyse her şey para ile satılıyor. Parası olan oyuncular en güçlü eşyaları satın alıyor, parası olmayan veya ailesinden dolayı güçlü eşyalar alamayan oyuncular, ücretsiz ve kötü eşyalar ile oynamak zorunda kalıyor. Böylelikle parası olan, parası olmayanı eziyor. Bu durum insanı ister istemez hileye itiyor.
doğru tabi ama Minecraft da böyle bir durum yok, adam Hunger games oynarken bile hile açıyor burada para vererek ne yapıyor olabilirsin ki ? Bence en iyi sistemi Riot Games yapmış, para vererek hiçbir şey yapamıyorsun sadece yeni bir şampiyon açabiliyor ve kostüm alabiliyorsun, neyse ki EULA ile bu durum ortadan kalkacak.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
doğru tabi ama Minecraft da böyle bir durum yok, adam Hunger games oynarken bile hile açıyor burada para vererek ne yapıyor olabilirsin ki ? Bence en iyi sistemi Riot Games yapmış, para vererek hiçbir şey yapamıyorsun sadece yeni bir şampiyon açabiliyor ve kostüm alabiliyorsun, neyse ki EULA ile bu durum ortadan kalkacak.

Hunger Games konusunda haklısın. Ama bazı serverler VIP falan satıyor, VIP alan oyuncular resmen adminden bile güçlü oluyor.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tek nedeni Türk milletinde hep 1. olma hırsı olması.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben de aşağıda Flash açık olunca gerçekten bişi yapıcak sandım. 7 ye gidip dersleri kötü olandan ancak "Öğeyi denetle" beklenir.
Bunu düşünene kadar çalışsa bilim adamı olmazdı. (olur yazacağımı mı sandınız çünkü bunu düşünmek 15dk [En fazla oda zeki değilse] ve 15dk içinde bilim adamı olunmaz daha 9 sene bi okusun öyle :)

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
crack de olsa prede olsa hile her türlü kotudur sizi yüceltmez ezikliğe 1 adim atarsınız

MayınKraft123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Hileye karşı oto. devreye geçip oyuncu banlayan (ip ban ama :D)
bir sistem olmalı böylece hilecilerden kurtuluruz :D
:VV::tçapa::çakmak: