Hilesi olanlar gelsin açiklama içerde

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle bu yazım yetkililere eğer konuyu yanlış yere açtıysam konuyu kapatmayın lütfen doğru bir yere taşımanızı rica ediyorum uygun yer burasıdır diye tahmin ederek açıyorum.

Asıl konuya gelelim Hileye sahip olan arkadaşlara ihtiyacım var sebebi ise şu açacağım Survival Server için hileler ve bugları bulup kapatmak istiyorum hileyi hiç sevmediğim için bende mevcut değil eğer hilesi olan var ise bana ulaşsın şimdiden yorumlarınız ve anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype konuya eklenmiştir.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Hileye karşı olanlar bu görevi üstleneceğini sanmıyorum.

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hile kullanmayın olm

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile kullanmak günahtır.

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey yazmadıkça konuyu hortlatarak güzel post kasmışsınız başta bunu tebrik edeyim. Tüm yazıları okuduktan sonra yazmayı öğrenin direk hile yazısı gördüğünüz gibi atlamanız pek bir işe yaramaz.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey yazmadıkça konuyu hortlatarak güzel post kasmışsınız başta bunu tebrik edeyim. Tüm yazıları okuduktan sonra yazmayı öğrenin direk hile yazısı gördüğünüz gibi atlamanız pek bir işe yaramaz.
ilk olarak dikkat ettiyseniz konuya atılan en son mesaj salı günü atılmış benim bu mesajı atmam hortlattığımı göstermez ve konu en üstteydi bu içerisine girmez
ben burda öneri bulundum ''Hile Kullanmak Günahtır'' Ben bunu sadece öneri için kullandım ilk önce niyetimi öğrenin ondan sonra mesaj yazarsın.Bu arada sizide tebrik ederim herkeze posta atarak güzel kasmışsınız.

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk olarak dikkat ettiyseniz konuya atılan en son mesaj salı günü atılmış benim bu mesajı atmam hortlattığımı göstermez ve konu en üstteydi bu içerisine girmez
ben burda öneri bulundum ''Hile Kullanmak Günahtır'' Ben bunu sadece öneri için kullandım ilk önce niyetimi öğrenin ondan sonra mesaj yazarsın.Bu arada sizide tebrik ederim herkeze posta atarak güzel kasmışsınız.
Herkes hile kullanmanın kurallara aykırı olmadığını ve sevilmediğini bilir zaten bunu önermene gerek yok. Bu konunun niyetini ilk önce kendin bildikten sonra yorum atmayı unutma. Post kasmak istesem hepsini ayrı ayrı alıntı yaparak cevaplarım tek mesajda herkese seslenmem bunuda bilesin.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes hile kullanmanın kurallara aykırı olmadığını ve sevilmediğini bilir zaten bunu önermene gerek yok. Bu konunun niyetini ilk önce kendin bildikten sonra yorum atmayı unutma. Post kasmak istesem hepsini ayrı ayrı alıntı yaparak cevaplarım tek mesajda herkese seslenmem bunuda bilesin.
Hile kullanımın herkes kurallara aykırı olduğunu biliyor ama günah olduğunu bilmiyor herkesede seslenmedin şuanda sadece bana patladın

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile kullanımın herkes kurallara aykırı olduğunu biliyor ama günah olduğunu bilmiyor herkesede seslenmedin şuanda sadece bana patladın
Birtek sana patlamış olsam ilk yazdığımda seni alıntı yaparak patlardım farkındaysan senden öncede yazanlar olmuştu ve onlarda konu tam bittikten sonra sürekli canlandırdı.