Hitman 6 Fps Arttırma (+20 FPS)(720P)

MysteriousTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hitman 6 Oynayanlardan Çoğu Kişi Bence FPS Sıkıntısı Çekmektedir Çünkü Oyunun İstediği Özellikler Yüksek
Ve Bende Bu Sıkıntının Orta Seviye Bilgisayarlardaki FPS Sıkıntısını Giderceğime İnanıyorum Video

MysteriousTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mesela mt2 çogu pc'de fps oluyor.
Pazar alanlarında kasıyorsa bunun çözümü sistem ayarlarında pazar adlarını kapatırsan kasma tamamen geçiyor ama normal oynarken kasma oluyorsa onun için Game Booster denenmeli ilk önce o olmaz ise o zaman size özel göz atabilirim fps'i azaltmak için

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pazar alanlarında kasıyorsa bunun çözümü sistem ayarlarında pazar adlarını kapatırsan kasma tamamen geçiyor ama normal oynarken kasma oluyorsa onun için Game Booster denenmeli ilk önce o olmaz ise o zaman size özel göz atabilirim fps'i azaltmak için
Kendim için dememiştim ben ama zaten kasma sorunu olan araştırırsa görmesi için video çekebilirsiniz.

MysteriousTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendim için dememiştim ben ama zaten kasma sorunu olan araştırırsa görmesi için video çekebilirsiniz.
Ben daha çok kendim oynadığım oyunların videosunu yapmayı tercih ediyorum hitman 6'yı ben fps sorunu yaşamıştım o yöntem sayesinde düzeltmiştim başkaları varsa onlarda yararlansın diye yapmıştım zaten bu tarz videolar uzun süre yapamayacağım gibi şu an düşük seviye leptop'dayım ve bu leptop minecraft oynarken bile baya kasıyor en fazla resident evil 4 falan yaparım heralde şu an ama dünyanın en garip 10 oyunu videosunun ikincisini yapmaya çalışıyorum kasma sıkıntısı yaşanan oyunları araştıracağım ama masaüstüne geçince çünkü leptop'da o oyunları yüklersem bilgisayarım çöker :D.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben daha çok kendim oynadığım oyunların videosunu yapmayı tercih ediyorum hitman 6'yı ben fps sorunu yaşamıştım o yöntem sayesinde düzeltmiştim başkaları varsa onlarda yararlansın diye yapmıştım zaten bu tarz videolar uzun süre yapamayacağım gibi şu an düşük seviye leptop'dayım ve bu leptop minecraft oynarken bile baya kasıyor en fazla resident evil 4 falan yaparım heralde şu an ama dünyanın en garip 10 oyunu videosunun ikincisini yapmaya çalışıyorum kasma sıkıntısı yaşanan oyunları araştıracağım ama masaüstüne geçince çünkü leptop'da o oyunları yüklersem bilgisayarım çöker :D.
Merakla diğer videolarını bekliyorum.

_Enes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir video CS:GO için gelirse çoğu kişinin ilgisini çekeceğini düşünüyorum :p

MysteriousTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir video CS:GO için gelirse çoğu kişinin ilgisini çekeceğini düşünüyorum :p
Bu ayar aslında Hitman 6 yapımcıları bu ayarı açık bırakmışlar SuperSampling oyun içinden 1000 yapılıyor ama daha azaltmak oyun içinden olmuyor dosyaların içine girmek lazım CS:GO içinde galiba bu tarz bir ayar yoktu yinede CS:GO indirince kontrol edeceğim bu tarz bir ayar olup olmadığını yorumun için teşekkür ederim.

Bu arada geç oldu ama ayarların aktif olması için ayarları default alın ve şöyle deneyin
eğer olmazsa vsync ayarını deaktif edin öyle deneyin ve safe guard memory de aktif etmeyin eğer olmazsa birde onu aktif edip deneyin.