HivelNW l Baktım Bıttı BEKLENIYORSUNUZ +40 onlıne

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu taşarımı hoşuma gitmedi başarılar.

SurvivaSelfisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server başarısız, servere girdim. Buildlerinin geliştirilmeli oldugunu söledim dilerseniz build yapabilirim dedim. Kurucu ilk önce küfür etti sonra güzeldir buildim diyince Küfür ederek ban attı. İşte ss'ler burada. Sunucuya gitmenizi tavsiye etmem 10 Üzerinden 0.1!

Ekli dosyalar

• sadsad.JPG
    sadsad.JPG
    20.3 KB · Görüntüleme: 274

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucun +30 kişiyi zor görüyor gördüğü zamanda yayıncı "SuleymanGungor" ile görmüşsün sunucunun sabit onlineı 10-15.

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucun +30 kişiyi zor görüyor gördüğü zamanda yayıncı "SuleymanGungor" ile görmüşsün sunucunun sabit onlineı 10-15.
doldumu doldu ?

Server başarısız, servere girdim. Buildlerinin geliştirilmeli oldugunu söledim dilerseniz build yapabilirim dedim. Kurucu ilk önce küfür etti sonra güzeldir buildim diyince Küfür ederek ban attı. İşte ss'ler burada. Sunucuya gitmenizi tavsiye etmem 10 Üzerinden 0.1!

cunku yuksek Derecede kufur ettın oyuzden boyle bısyele karsı karsıya kaldın onuda soyleyeyım

BEKLERIZZZZ

s

s

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
boyle dusunmenızmın sebebı swye gelıp olup itemlerınnızın gıtmesı demı sızlemı ugrascam

Ckerr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapler ve tasarım özensiz geldi maplerde hiç detay yok sadece world edit komutlarıyla yapılmış keşke serveri açmakta acele etmeyip maplere detay verip açsaydınız.Başarılar!

p0lds

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarısız Sunucu Mimari Berbat Kurucular Küfür Ediyor Oyuncular Hileyle Kol Geziyor Haberiniz Yok ....