Ne1Q

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
hivmc.minecrafttr. com
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Skyblock

Kopyalanabilir IP Adresi
hivmc.minecrafttr. com

Sunucu Sürümü: 1.14.4

Beklentilerinizin Altında Fakat Klasikleri Unutturmayacak Sunucu

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Girdim Sunucuya Baktım Gerçektende Sunucuda Maziyi Yaşadım Eski Günler Aklıma Geldi Uzun Bir Süre Oynamaya Varım Klasik Skyblock u Tamamiyle Yaşattığına İnanıyorum

Ne1Q

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Girdim Sunucuya Baktım Gerçektende Sunucuda Maziyi Yaşadım Eski Günler Aklıma Geldi Uzun Bir Süre Oynamaya Varım Klasik Skyblock u Tamamiyle Yaşattığına İnanıyorum
Gecenin geç saatlerinde sunucum hakkında yapmış olduğunuz değerlendirme için çok teşekkür ederim.
Eğer sunucuda herhangi bir açık veya hata mesajı görürseniz bana Discord Hesabımdan Ulaşabilirsiniz: VBetelgeuse#7799

AsimCetin07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya giriş yapılmıyor (hızlı olursanız sevinirim bu sunucudan umutluyum)

Ne1Q

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuya giriş yapılmıyor (hızlı olursanız sevinirim bu sunucudan umutluyum)
Sunucuda küçük bir sürüm sorunu vardı onu çözüp hemen açtık girebilirsiniz. Umarım umutlarınızı boşa çıkarmayız.

Son düzenleme:

Asimov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sorunlar
1- adminler sunucuya girmiyor
2-spawnda etrafta yaratık doğuyor
3-creeperlar adada patlayınca etrafı yok ediyor

HaciBumbala

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda daha Yeniyim Güzele Benziyor ama Sunucu Emek SkyBlock Değil Bence Yarı Emek veyahut Yarı OP Denile Bilir

+'lar :
Sunucunun Klasik Oluşu
-'ler :
Adada Fly Olmamalı ( Fly Olan Sunucu Emek Değildir VIP gibi Rütbelerde Fly Olursa Sunucu için de Bizim için de İyi Olur )
Spawn da Enc Masası Falan Gördüm Bu Oyuncular için Beleşçilik gibi Bir Şeydir Gene Onu Kendimiz Yapsak daha İyi Olur
Sunucu da /market Var Marketi Olan Sunucular Zaten Market Pahalı Değil ise Sunucuya Asla Emek Denilemez.

+'lar ve -'ler Şimdilik Bu Kadar Tavsiyem ise Başlangıç Adasında Sandığa 1.14 deki Yeni Bitkileri ( Bambu vs. ) Koymanız ve -'lerde Belirttiğim Maddeleri Gerekeni Kaldırmanız Gerekeni Düzeltmeniz Olur

Başarılar...

Ne1Q

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda daha Yeniyim Güzele Benziyor ama Sunucu Emek SkyBlock Değil Bence Yarı Emek veyahut Yarı OP Denile Bilir

+'lar :
Sunucunun Klasik Oluşu
-'ler :
Adada Fly Olmamalı ( Fly Olan Sunucu Emek Değildir VIP gibi Rütbelerde Fly Olursa Sunucu için de Bizim için de İyi Olur )
Spawn da Enc Masası Falan Gördüm Bu Oyuncular için Beleşçilik gibi Bir Şeydir Gene Onu Kendimiz Yapsak daha İyi Olur
Sunucu da /market Var Marketi Olan Sunucular Zaten Market Pahalı Değil ise Sunucuya Asla Emek Denilemez.

+'lar ve -'ler Şimdilik Bu Kadar Tavsiyem ise Başlangıç Adasında Sandığa 1.14 deki Yeni Bitkileri ( Bambu vs. ) Koymanız ve -'lerde Belirttiğim Maddeleri Gerekeni Kaldırmanız Gerekeni Düzeltmeniz Olur

Başarılar...
Güzel eleştiriniz için teşekkürler. Bahsettiğiniz konularda eksikleri gidermeye çalışacağım.

Asimov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuda hiç aktif oyuncu yok lütfen reklamınızı arttırın :/