Hızlı Upload Taktigi

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar İndirme siterine Upload ve Youtube Upload yapan arkadaşlar için 10m-15m arası Upload yeter demi.O zaman önce yapacaklarınızı anlatayim

1-AlwaysOnPc indirin Android apk ve window'a kurulabiliyor.

2-Üye olun aktivasyon edin /aktivasyon edilmeyen üyelik 1 hafta sonra kapaniyor

Bilgisayar'dan yapımı
Sanal Pc den yaparken Alta Dosya Upload'a basarak önce dosyanızi sanal pc bize atıp Upload yapin

Mobil'den yapımı
Önce dosyalarınızı telefona atın ve sanal pc nizi açın dosya Upload'a basarak Sanal pc nize atın :) ve Youtube v.b sitelere atın

########################
Notlar

Pc'den açarken 10 dakka'da bir kapanır

Mobil'de süre yoktur.

Bir hesap ararsaniz ondan atıyorum önce pc den videoyu sanal pcnize atın ve telefonunuzdan videoyu atabilirsiniz.

Olmazsa daha iyi internete geçin :D

Resimler eklenecektir Konu Yeri yanlışa özür dilerim Kendi anlatımımdir Alıntı Yoktur

Son düzenleme:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Anlamadım ama sanırım videoları bizim pc üzerinden izlemelerine sebep oluyor bu taktik. İnternetimiz daha da batar.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Hiçbir programın interneti hızlandıracağını sanmam

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Anlamadım ama sanırım videoları bizim pc üzerinden izlemelerine sebep oluyor bu taktik. İnternetimiz daha da batar.
Hayır başka pcden Youtube video yukleyebilirsin demek istedim 1gb dosyayı kaç saatte atarsınız dedim yolla 1dk en fazla atılıyor

AkanCe Tarafından Gönderildi

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:( Sen çok zekisin; program büyük ihtimalle yasal değildir; yada bizim netimizi başkasına kullandırttırıyodur :S
Hayır anlamadın galiba sana bir program veriyorlar 1mb kadar yaklasilmasi basıyorsun ve ekran geliyor orda üye oldum ad ve şifre yazıyorsun ve sana 2gb ve 512 m ramli 1gbit net veriyorlar inanmiyorsan bakabilirsin işletim sistemi biraz kötü exe açmıyor ondan video atıyorum sadece ben

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır anlamadın galiba sana bir program veriyorlar 1mb kadar yaklasilmasi basıyorsun ve ekran geliyor orda üye oldum ad ve şifre yazıyorsun ve sana 2gb ve 512 m ramli 1gbit net veriyorlar inanmiyorsan bakabilirsin işletim sistemi biraz kötü exe açmıyor ondan video atıyorum sadece ben

Exe açmamasının ve farklı olmasının sebebi Linux işletim sistemi kullanması, bu kadar cahil olmayın Windows'dan başka bir şeyden haberiniz yok mu?
Ayrıca bahsettiğin yöntemle kendi bilgisayarındaki bir dosyayı hızlı yüklemezsin.

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Exe açmamasının ve farklı olmasının sebebi Linux işletim sistemi kullanması, bu kadar cahil olmayın Windows'dan başka bir şeyden haberiniz yok mu?
Ayrıca bahsettiğin yöntemle kendi bilgisayarındaki bir dosyayı hızlı yüklemezsin.
Çünkü işletim sistemleri kendilerine özel linuxda vine ile exe açıyoruz zaten videosunu çekip atacam

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Çünkü işletim sistemleri kendilerine özel linuxda vine ile exe açıyoruz zaten videosunu çekip atacam

Sana vds veriyor sende dosya paylaşım sitesine 1 - 2 saatte yüklemek yerine filezilla ile 1 - 2 saatte yüklüyorsun ve sunucu üzerinden tekrar atıyorsun ha?

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sana vds veriyor sende dosya paylaşım sitesine 1 - 2 saatte yüklemek yerine filezilla ile 1 - 2 saatte yüklüyorsun ve sunucu üzerinden tekrar atıyorsun ha?
O vds nin özel dosya atma yeri var 2gb videoyu 30 dakkada attım vds ye :)