HOBBITNW> Yeni Sistem ! < Artık HUB ! >Faction 1.9-.1.12> OP'dan Sıkılanlara ! >1.8-1.12

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 1 2 Günlük bakımın ardından tekrar aktif. Güncelleme notları:
  1. Marketteki fiyatlar zorlaştırıldı.
  2. Spawner kasasının oranları değiştirildi. (Artık spawner kazanmak daha zor)
  3. Anahtar parçalarını anahtara çevirme zorlaştırıldı. (Daha fazla anahtar parçası istiyor)
  4. Adalar ve paralar sıfırlandı.
  5. Oyuna girişte başka spawn'a atması sorunu çözüldü.
  6. Yeni kasalar eklendi.
  7. Yeni köylüler eklendi.
  8. Spawner Kırıcı eklendi. Artık yalnızca bu kırıcı ile spawner kırabilirsiniz
  9. Spawn Yenilendi
spawnerkırıcı.png

slipy16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler Server çok kötü market desen her gün bir eşyanın fiyatı değişiyor buglar çok hatta bir bug buldum söylemedim diye ban yedim./is settings çalışmıyor.
aa.png

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler Server çok kötü market desen her gün bir eşyanın fiyatı değişiyor buglar çok hatta bir bug buldum söylemedim diye ban yedim.
Ekli dosyayı görüntüle 92493

Merhaba. Öncelikle yorumunuz ve eleştiriniz için teşekkürler. Sunucu sıfırlanmadan önce /rules yazılmıyordu biz kapatmıştık ancak sıfırladıktan sonra bunları düzelttik ve size bildirdik. Kurallara bakmak sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir. Ayrıca banınızı buna rağmen açtım bundan sonrası size kalmış. Üslubum için özür dilerim.
Marketteki fiyatlara gelecek olursak sunucu 2 günlüğüne bakımdaydı. Biz bakımdayken "şimdilik böyle olsun şikayet ya da dengesizlik oluşursa değiştiririz " dedik. Ve sunucuyu açtığımız gün birçok şikayet ve dengesizlik rapor ettik. Bu yüzden 3 itemde fiyat değişimi yaptık onun dışında "her gün yeni bir fiyat" olayımız yok lütfen dikkat ediniz

Screenshot_7.png

Son düzenleme:

slipy16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Öncelikle yorumunuz ve eleştiriniz için teşekkürler. Sunucu sıfırlanmadan önce /rules yazılmıyordu biz kapatmıştık ancak sıfırladıktan sonra bunları düzelttik ve size bildirdik. Kurallara bakmak sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir. Ayrıca banınızı buna rağmen açtım bundan sonrası size kalmış. Üslubum için özür dilerim.

Ekli dosyayı görüntüle 92494
Ne kolay dimi hemen /rules i değiştirmek.

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kolay dimi hemen /rules i değiştirmek.
Ben Hatay'da tatilde olduğum için donanımım yok. Bu yüzden değiştirme şansımda yok. Bu genel kuraldır sunucuların hemen hemen hepsinde vardır. Bunu bilmiyorsanız buda sizin sorununuz. Ek olarak pazarlık yapmak zaten yasak. Ben size asla düşük ödül verilmeyeceğini söylediğim takdirde. "ne veriyorsun" "anlaşalım" gibi saçma cümleler kuruyorsunuz. Ben rules'i okumadığınızı bildiğim için banınızı geri açtım ve sizin için tekrardan bunu yapıyorum. Lütfen konuyu baltalamayı bırakın aksi takdirde rapor edileceksiniz. Bir sorununuz var ise benimle bunu discord adresimizden konuşabilirsiniz.

slipy16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Hatay'da tatilde olduğum için donanımım yok. Bu yüzden değiştirme şansımda yok. Bu genel kuraldır sunucuların hemen hemen hepsinde vardır. Bunu bilmiyorsanız buda sizin sorununuz. Ek olarak pazarlık yapmak zaten yasak. Ben size asla düşük ödül verilmeyeceğini söylediğim takdirde. "ne veriyorsun" "anlaşalım" gibi saçma cümleler kuruyorsunuz. Ben rules'i okumadığınızı bildiğim için banınızı geri açtım ve sizin için tekrardan bunu yapıyorum. Lütfen konuyu baltalamayı bırakın aksi takdirde rapor edileceksiniz. Bir sorununuz var ise benimle bunu discord adresimizden konuşabilirsiniz.
Ne güzel dimi oyuncu adminle lan lunlu konuşamıyor ama admin oyuncuyla lan lunlu konuşuyor.Sonra da özür dilerim diyor.Beyler bence bu serverde oynamayın çok büyük haksızlıklar yapılıyor.

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne güzel dimi oyuncu adminle lan lunlu konuşamıyor ama admin oyuncuyla lan lunlu konuşuyor.Sonra da özür dilerim diyor.Beyler bence bu serverde oynamayın çok büyük haksızlıklar yapılıyor.
Bakın. Biz sizinle nasıl konuşuyorsak sizde bizimle öyle konuşabilirsiniz biz üslubumuzu bozduğumuz zaman sizde bozabilirsiniz. Ancak bu durum çok nadir oluyor. Siz rulesi okumuyorsunuz üstüne gelip benim üslubum ile ilgili laf yapıyorsunuz. SİZ KURALLARA UYMADIĞINIZ İÇİN ATILDINIZ. HAKSIZLIKLA ALAKASI YOK .Bu kadarı yeterli LÜTFEN KONUYA ÖZELDEN DEVAM EDİN.

Screenshot_10.png
Ekli dosyayı görüntüle 92499
Kendiniz söylemek istemiyorsunuz banlayınca biz haksız oluyoruz ?. Lütfen konuyu baltalamayın

Son düzenleme:

slipy16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bakın. Biz sizinle nasıl konuşuyorsak sizde bizimle öyle konuşabilirsiniz biz üslubumuzu bozduğumuz zaman sizde bozabilirsiniz. Ancak bu durum çok nadir oluyor. Siz rulesi okumuyorsunuz üstüne gelip benim üslubum ile ilgili laf yapıyorsunuz. SİZ KURALLARA UYMADIĞINIZ İÇİN ATILDINIZ. HAKSIZLIKLA ALAKASI YOK .Bu kadarı yeterli LÜTFEN KONUYA ÖZELDEN DEVAM EDİN.
Siz özür dileyince bir şey yok biz ban yiyelim özür dileyelim banımız açılmaz server çok kötü beyler.

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 Online Herkese Teşekkürler :)

rekor.png

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk olarak forum üzerinden bu tür konuları konuşman yanlış.Sorununu discordtan çözebilirdin.
Buraya gelip
"Sunucu Çok Kötü Beyler Gelmeyin" lafını neye dayanarak söylüyorsun hiç bilmiyorum.Bug bulup kurucuyla ödül karşılığı pazarlık yapıyorsun."Ödülü söyle yoksa bugu söylemem" , "Ödül kötüymüş bugu söylemem" tarz cümleler kurman saçma.Bug bulup yararlanmak ve yetkililere bildirmemek ban sebebidir. hiçbir sunucuda bugların adminlere bildirilmemesinin serbest olduğunu göremezsin.
Sana 3 defa detaylı detaylı anlatıldı fakat sen 3 defa aynı şeyi tekrarlayıp durdun.Sunucuyu kötülemeyi bırakmalısın, ban yemenin sebepleri var.Üstelik banın da açıldı niye böyle bir şey yapıyorsun anlamadım.
@slipy16

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda çok kez oynamış biri olarak söylüyorum.Kurucular arasında bu yetkiyi hak etmeyen insanlar var sanırım sırf para verdiği için yetki verilmiş.Zamanında sunucu konusunda sürekli destek verdiğim adamı bir anda kaybettim.O kişilik yetkili olduğu sürece oyuncu memnuniyeti konusunda çok fazla sorun yaşayacaksınız.O "Yetkili"ye marketin neden değiştiğini sorduğumda şimdi böyle istedim cevabını aldım.Yetkilinin keyfine göre idare edilen bir sunucudan istediğiniz keyfi alamazsınız.Eğer azıcık oyuncu memnuniyetine önem veriyorsanız kendisinin oyuncu olarak devam etmesini öneriyorum.Umarım önerilerimiz de değersiz değildir...

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda çok kez oynamış biri olarak söylüyorum.Kurucular arasında bu yetkiyi hak etmeyen insanlar var sanırım sırf para verdiği için yetki verilmiş.Zamanında sunucu konusunda sürekli destek verdiğim adamı bir anda kaybettim.O kişilik yetkili olduğu sürece oyuncu memnuniyeti konusunda çok fazla sorun yaşayacaksınız.O "Yetkili"ye marketin neden değiştiğini sorduğumda şimdi böyle istedim cevabını aldım.Yetkilinin keyfine göre idare edilen bir sunucudan istediğiniz keyfi alamazsınız.Eğer azıcık oyuncu memnuniyetine önem veriyorsanız kendisinin oyuncu olarak devam etmesini öneriyorum.Umarım önerilerimiz de değersiz değildir...
Merhaba. elbette önerileriniz bizim gelişmemiz için en büyük yol. Oluşan sorunlar için özür dileriz "Yetkili" ile görüşüldü gerekli mutabakat sağlandı. Yaşanan sorun için tekrar özür dileriz.