HobiCraft 1.7-1.8 | Boss | TabelaEnch | Takas Sistemi | Açık Arttırma | hobicraft.batihost.com

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin gibi şeref yoksunu abiler gerçekten canımı çok sıkıyor. Burada sunucunu geliştirmen için dil dökerken gelip sunucumda reklam yapacak kadar alçak ve küçük bir cocuksun belli. Ayıp...

Carizmabugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin gibi şeref yoksunu *****ler gerçekten canımı çok sıkıyor. Burada sunucunu geliştirmen için dil dökerken gelip sunucumda reklam yapacak kadar alçak ve küçük bir cocuksun belli. Ayıp...
Ben gidip yapın demiyorum kardeşim o kimse gerçekten çok ayıp yapıyor onu bulup banlayacağım kusura bakma ip neydi?

GÜNCEL

Güncel...

YENİ ARENA!

GNCEL

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı yaşına göre bazı boş konuşan insanlardan daha bilgili daha özenlisin sen bu tarz eleştirileri göz artı et buğra yaşın değil bilgin ve becerilerindir önemli olan zira adam 20 yaşında bir şey yaptığı yok ve bazı arkadaşlar doğru diyor kendini geliştir bizde zamanında kuçuk ama azimli bir sunucuyduk tabi biz daha fazla uğraşmadık orası ayrı ama sen elinden geldiğini yap her zaman arkadayım.

Carizmabugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı yaşına göre bazı boş konuşan insanlardan daha bilgili daha özenlisin sen bu tarz eleştirileri göz artı et buğra yaşın değil bilgin ve becerilerindir önemli olan zira adam 20 yaşında bir şey yaptığı yok ve bazı arkadaşlar doğru diyor kendini geliştir bizde zamanında kuçuk ama azimli bir sunucuyduk tabi biz daha fazla uğraşmadık orası ayrı ama sen elinden geldiğini yap her zaman arkadayım.
Teşekkürler :)

GÜNCEL!

GNCL!

GÜNCEL!

GÜNCEL!

EDİT WARP EKLENDİ!

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik sıradan gelişmemiş küçük kendi halinde sunucu. Bunu açacağına arkadaşlarına hamachili oyna daha iyi. Beğenmedim ama umarım gelişir.

Carizmabugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klasik sıradan gelişmemiş küçük kendi halinde sunucu. Bunu açacağına arkadaşlarına hamachili oyna daha iyi. Beğenmedim ama umarım gelişir.
İlk Sunucum pek profesyonel değilim ama elimden geldiği kadar yeni birşeyler yapıyorum, eğlenceli şeyler araştıyorum pller filan umarım gelişir.

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucu. İyi durumda. Gelişse daha iyi olur. :)