[HookShot] istediğiniz bloğa ip fırlatıp oraya gitmek [Alıntı]

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Click here to download "Hookshot.sk"!

arkadaşlar dediğim gibi skript alıntı benim değil yabancı forumda gördüm güzel bir şey bende sizle paylaşayım dedim skriptin ne işe yaradığını anlatıyım filmlerde falan olur ya hani böyle ip fırlatırlar binadan binaya sonra oraya çekilir onun gibi bir şey tekrr söylüyorum benim değil skript sonra çalmış falan demeyin.
not:sadece tuttuğu bloklara ışınlanmaz mesela 10 blok ilerde bi eşya var onu size çeker

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tamam Skript basit emek istemiyor kolay herkes kullanabilir de millet forumda hazır eklenti konusu açmıyor iken şimdi bu Skript konusunu görünce moralim gene bozuldu. Bari kendin yap ya post kasma.

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam Skript basit emek istemiyor kolay herkes kullanabilir de millet forumda hazır eklenti konusu açmıyor iken şimdi bu Skript konusunu görünce moralim gene bozuldu. Bari kendin yap ya post kasma.
amacım post kasmak değil ve forumda paylaşılan skriptlerden en işe yarıyan/en iyi lerden biri bence bu ve birçok kişinin işine yarayabilir sonuçta.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
amacım post kasmak değil ve forumda paylaşılan skriptlerden en işe yarıyan/en iyi lerden biri bence bu ve birçok kişinin işine yarayabilir sonuçta.
En işe yarayanı bu da sen mi yaptın bunu? Her gördüğümüzü paylaşsaydık öyle en işe yarayanlarla dolardı forum. En işe yarayanlardan biri falanda değil daha önce en az 3 defa hem Skript hem Java ile yapılmış bir şey açılmış konuları açmayın.

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
En işe yarayanı bu da sen mi yaptın bunu? Her gördüğümüzü paylaşsaydık öyle en işe yarayanlarla dolardı forum. En işe yarayanlardan biri falanda değil daha önce en az 3 defa hem Skript hem Java ile yapılmış bir şey açılmış konuları açmayın.
benim olmasa bile birçok kişinin işine yarayabilir ve forum bir bilgi paylaşma platformu.ayrıca her gördüğümü paylaşmıyorum şu ana kadar bana ait olmayan paylaştığım ilk skript bu.java ile yapılmışsa bilmiyorum ancak ben bunun skript versiyonunu başka hiçbiryerde görmedim ayrıca senin kafandaki "en işe yarayanlar" ney acaba?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
benim olmasa bile birçok kişinin işine yarayabilir ve forum bir bilgi paylaşma platformu.ayrıca her gördüğümü paylaşmıyorum şu ana kadar bana ait olan paylaştığım ilk skript bu.java ile yapılmışsa bilmiyorum ancak ben bunun skript versiyonunu başka hiçbiryerde görmedim ayrıca senin kafandaki "en işe yarayanlar" ney acaba?
Herhalde forumda yenisin, bir gezin Skript bölümünde başlıktan kendin fark edersin diye düşünüyorum. Eğer bu eklenti en işe yarayansa bizim yaptıklarımız Plugin değil oyun. Bu sana ait bir Skript değil, Google denen yer boşuna yapılmamış bulmak isteyen insanlar kolayca bulabiliyor "Minecraft Hook Plugin" veya Skript yazdığında direk karşına gelen şeyi burada hiç detaysız emeksiz sadece bir kaç satır yazıyla açman posttur, konu düzenli olsa resimler olsa anlayacağım ama.

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herhalde forumda yenisin, bir gezin Skript bölümünde başlıktan kendin fark edersin diye düşünüyorum. Eğer bu eklenti en işe yarayansa bizim yaptıklarımız Plugin değil oyun. Bu sana ait bir Skript değil, Google denen yer boşuna yapılmamış bulmak isteyen insanlar kolayca bulabiliyor "Minecraft Hook Plugin" veya Skript yazdığında direk karşına gelen şeyi burada hiç detaysız emeksiz sadece bir kaç satır yazıyla açman posttur, konu düzenli olsa resimler olsa anlayacağım ama.
nerdeyse tüm skript konularına baktım ve öyle bir şey görmedim.ayrıca dediğiniz gibi googleı açıp yazdım minecraft hook skript yazdığımda karşıma çıkan sayfalarda yardım dilenenler bana bu skrpti yazabilirmisiniz diyenler vardı hiçbirinde skript yoktu.minecraft hook plugin yazdığımda ise tabikide çıktı ancak
bazı insanlar skript halinde kullanmayı daha çok seviyor (kendileri editleyebildiği için).ayrıca plugin versiyonu oltayla oluyor ve oltayla çekilmektense demir parmaklık bence çok daha hoş ve item çekme özelliğide yok.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
nerdeyse tüm skript konularına baktım ve öyle bir şey görmedim.ayrıca dediğiniz gibi googleı açıp yazdım minecraft hook skript yazdığımda karşıma çıkan sayfalarda yardım dilenenler bana bu skrpti yazabilirmisiniz diyenler vardı hiçbirinde skript yoktu.minecraft hook plugin yazdığımda ise tabikide çıktı ancak
bazı insanlar skript halinde kullanmayı daha çok seviyor (kendileri editleyebildiği için).ayrıca plugin versiyonu oltayla oluyor ve oltayla çekilmektense demir parmaklık bence çok daha hoş ve item çekme özelliğide yok.
Skript halinde kullanmayı seven insan Skript kullanmayı bilen kişidir. Skript kullanmayı bilen kişi Skript kullanıyordur çünkü kendi eklentilerini yazmak istiyordur. Gidip de Skript sevmeyen bir insan bu eklenti var diye Skript'e geçmez zira Lag yapan bir eklentidir. Editlemeyi bilen adam zaten kendi Skript'ini yazar böyle bir konu saçma olmuş, hani eklenti senin olsa anlarımda hiçbir emeğin geçmemiş, konu boş ne diyelim şimdi buna post değilde, varsa mantıklı bir açıklaman söyle.

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Biraz Zelda kokusu alıyorum -,-