Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet güzel ama ömerci diye bir arkadaşımız yetimhane adlı bir map yapmıştı onun gibi gercekci bir resource pack kullan bence ama yinede sevdim güzel olmuş yetimhanedeki kadar altima sicmadim ama

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI. GAYET DE KORKUNÇ. MAP YAPIMINDA DA, TEXTURE PACK YAPIMINDA DA İYİSİN. TEBRİKLER...

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI. GAYET DE KORKUNÇ. MAP YAPIMINDA DA, TEXTURE PACK YAPIMINDA DA İYİSİN. TEBRİKLER...
Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1396100424,1396100360][/DOUBLEPOST]
evet güzel ama ömerci diye bir arkadaşımız yetimhane adlı bir map yapmıştı onun gibi gercekci bir resource pack kullan bence ama yinede sevdim güzel olmuş yetimhanedeki kadar altima sicmadim ama
Oyunun orjinalliğini bozmadan korkutuyorum ben :)

ahmet19674

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mükkemmel olmuş aynı outlast ın minecraft hali gibi müthiş bir tırsıç bir map olmuş anlatamıyorum bile :D

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Darq Knife Gerçekten çok güzel map yapıyorsun ama bunu sadece bir binada yapma şehir kasaba gibi geniş yerde yapmaya çalış yada büyük yap çok güzel map yapıyorsun ancak map ta biraz hikaye yapsan konuşma filan eklesen [daha oynamadım eklendin mi bilmiyorum] birde texture pack te kanlı yazılar nasıl yazdın bana anlatır mısın

Edit : Eğer konuşma eklemek istersen bana haber ver uçarak gelirim

Son düzenleme:

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer 3 map'in de korkmak yerine gülmüştüm :D Bunu da denerim :p Zaten bu güzele benziyor

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Darq Knife Gerçekten çok güzel map yapıyorsun ama bunu sadece bir binada yapma şehir kasaba gibi geniş yerde yapmaya çalış yada büyük yap çok güzel map yapıyorsun ancak map ta biraz hikaye yapsan konuşma filan eklesen [daha oynamadım eklendin mi bilmiyorum] birde texture pack te kanlı yazılar nasıl yazdın bana anlatır mısın

Edit : Eğer konuşma eklemek istersen bana haber ver uçarak gelirim
Özele gel ^_^[DOUBLEPOST=1396182075,1396181962][/DOUBLEPOST]
Diğer 3 map'in de korkmak yerine gülmüştüm :D Bunu da denerim :p Zaten bu güzele benziyor
Kardeş alınırsan alın ama normal değilsin.