Hosting arıyorum!

ServerAriyorum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar.

Güvenilir, sözünde duran tabiri caiz ise işini adam gibi yapan bir firma arıyorum.
Server dosyalarımı güvenle kullanabileceğim, dosyalarım çalınacak korkusu yaşamadan serverimi çalıştırmak istiyorum.
Elimde ki ipleri rahatlıkla bağlayabileceğim, bir sorun çıkartmayacak bir bilişim.
Kendi yazdığım pluginleri kullanacağım için her bilişime güvenemiyorum.
Lag olmadan, DDOS koruması yüksek olan bir makine arıyorum. VDS-VPS hiç fark etmez.

Yerli yabancı fark etmez.

Tecrübelerim;

Batihost
Axitr
Rabisu
Keyubu
Hanibu

Bu firmalar tamamiyle yetersiz, ve güvensizim.
Özelllikle batihost tutum davranış olarak tamamen -lerde benim için.

Tek beklentim;
Parasını ödeyip bana sorun çıkartmayacak bir firma.
Dosyalarımın çalınmayacağı, güvenle serverimi çalıştırabileceğim.

5-6 ay açık kalsın kapatıp gidiyim değil, uzun vadede güvenle çalışabileceğim bir firma arıyorum.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61

deHost

DDoS Protect
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba efendim,

Türkiye'de sağlamış olduğumuz üst düzey DDoS koruması ile saldırı anında düşmeyeceğini %99.8 oranında garanti ederiz.
Türkiye'de ki tamamı performans odaklı Ryzen 5 3600X serisi işlemcilerimiz ile %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.
Dilerseniz de X5670 serisi işlemcimiz ile orta seviye bir performansa sahip olabilirsiniz.
Kendimize ait kabinimizde %100 lagsız ve kesintisiz bir sunucu için test imkanı sunabiliriz.
Piyasada ki birçok yüksek online oyunlu (FiveM, Metin2, Rust, Arma 3) gibi oyunlarda ki yüksek oyuncu kapasiteli sunucuları bünyemizde barındırmaktayız.
OTUKENWEB | HQ - Ötüken sunucularını çok ufak bir referans olarak iletebiliriz.

Dilerseniz test imkanı sunabilirz, dilediğiniz pakette ve özelliklerde.

Sevgi ve saygılarımızla.
DE-Host Bilişim ve Yazılım Hizmetleri
www.dehost.com.tr

deHost

DDoS Protect
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık ovh'a yöneleceğiz.
Ama daha önce hiç server almadım oradan çok karışık bir websitesi var.
Size zahmet zamanınız olursa bana tam link atabilir misiniz?
Merhaba,

OVH artık Türkiye'ye göre daha geride koruma konusunda.
Bütçenizi aşmıyor ise BlazingLayer tercih edin.

Sevgi ve saygılarımızla.
www.dehost.com.tr

ServerAriyorum

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba efendim,

Türkiye'de sağlamış olduğumuz üst düzey DDoS koruması ile saldırı anında düşmeyeceğini %99.8 oranında garanti ederiz.
Türkiye'de ki tamamı performans odaklı Ryzen 5 3600X serisi işlemcilerimiz ile %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.
Dilerseniz de X5670 serisi işlemcimiz ile orta seviye bir performansa sahip olabilirsiniz.
Kendimize ait kabinimizde %100 lagsız ve kesintisiz bir sunucu için test imkanı sunabiliriz.
Piyasada ki birçok yüksek online oyunlu (FiveM, Metin2, Rust, Arma 3) gibi oyunlarda ki yüksek oyuncu kapasiteli sunucuları bünyemizde barındırmaktayız.
OTUKENWEB | HQ - Ötüken sunucularını çok ufak bir referans olarak iletebiliriz.

Dilerseniz test imkanı sunabilirz, dilediğiniz pakette ve özelliklerde.

Sevgi ve saygılarımızla.
www.dehost.com.tr

İlginiz için teşekkürler, ovh fikri daha rahat geliyor bana.
Sağolun.

deHost

DDoS Protect
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bütçe için bir sıkıntım yok.
Hizmet nerede iyiyse orası olacak ama yabancı bir şirket bulacağım.
Merhaba,

BlazingLayer tercih etmek sizin için en sağlıklısı olacaktır, OVH artık eskisi gibi sağlam ve kaliteli değil.

BeyzaBhçl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel bir hosting bulursanız bende oraya yöneleyim :)

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Anadolu Host öneririm gerçekten kadro ve ilgi olarak çok iyiler.
denemenizi şiddetle tavsiye ederim.​

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar, @ServerAriyorum ve @BeyzaBhçl

Yeni kurulmuş bir firma olarak sağladığımız hizmet, destek ve korumanın arkasındayız. Yeni kurulmuş olmamız kafanızda soru işaretleri oluşturmasın bizde sizler gibi oyuncu olarak bu karara vardık. İsterseniz deneme sunucusu verelim veya memnun kalmazsanız geri ödeme yapalım bizim için hiç sorun değil. Eğer anlık destek alabileceğiniz bir yer düşünüyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz çünkü saat 10:00 - 05:30 arası discord üzerinden anlık destek sağlıyoruz. Daha farklı soru(n)larınız varsa PM aracılığıyla veya discord adresimi ekleyerek soru(n)larınızı yöneltebilirsiniz. Aldığımız saldırılar karşısında sadece sunucu'da ufak bir ping artışı oluşuyor ve dosyalarınızı güvenle bizde barındırabilirsiniz, sunucu şifrenizi değiştirdiğiniz durumda siz hariç hiçbir firma çalışanı sunucunuzun dosyalarına erişim sağlayamaz.

Discord adreslerimiz: NACSSHOST.COM#6856 veya Anıl - Noxy#1919

Saygılarımla.

NirvanaHost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar @ServerAriyorum ve @BeyzaBhçl,

İstanbul lokasyon sunucularımızda %99'a varan DDoS koruması garantisi sunuyoruz. Yurt içi ve yurtdışı olmak üzere saldırı korumalarımız her an aktif durumdadır. Oyunlarda DDoS ve bot saldırılarına karşı %99 oranda koruma sağlıyoruz ve gerekli desteği sunuyoruz müşterilerimize. Saldırı testi yapmak isterseniz de test IP adresi sunabiliriz sizlere, yurt içi veya yurtdışı saldırı deneyebilirsiniz. Mikrotik ve FortiDDoS korumalarımız ile tüm IP adreslerimiz korumalı durumdadır, isterseniz VDS siparişi verin isterseniz Minecraft VDS siparişi verin tüm sunucularımız korumalıdır.

Sitemizi ziyaret ettikten sonra dilerseniz whatsapp hattımıza da yazabilirsiniz, www.NirvanaHost.net
Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerseniz size özel teklif sunabiliriz, iyi günler.