Hosting ariyoruz!

PhsyXBullet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Biz LuckyNW ailesi olarak bazi hosting sirketlerinden guzel teklif bekliyoruz. Eger bize yardimci olursaniz cok memnun oluruz:1:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Size niye özel olarak teklif yapsınlar? Herkese ne veriliyorsa sizede o verilicektir. Keyubu, Batihost, Rabisu, Kodzer gibi firmalara bakabilirsiniz. Önerim Batihost olacaktır.

PhsyXBullet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Size niye özel olarak teklif yapsınlar? Herkese ne veriliyorsa sizede o verilicektir. Keyubu, Batihost, Rabisu, Kodzer gibi firmalara bakabilirsiniz. Önerim Batihost olacaktır.
Ben onu demek istememistim ama siz bilirsiniz. Benim amacim minecraft ta turk serverlarindan ilk 10 a girmek. Bunu sizde bilirsinizki gucsuz bir makine ile yapamayiz o yuzden uygun fiyatta guzel bir vps ye ihtiyacim oldugunu dusundugum icin bu konuyu yazma geregi duydum

PhsyXBullet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrica burayi baska bir sey sormak icinde acmamislardir diye umuyorum. Bence buraya gore en dogru soru sordugumu dusunuyorum.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, Biz LuckyNW ailesi olarak bazi hosting sirketlerinden guzel teklif bekliyoruz. Eger bize yardimci olursaniz cok memnun oluruz:1:
Özelden iletişime geçtim Discord adresimden geri dönüş sağlayabilirseniz konuşabiliriz.

OzgunTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana bir de Dashflo.net'e bakmanı öneririm, şayet 4.5 GHz ve 16 thread'lere[İş parçacıklarına] sahip olan AMD Ryzen 3700X sunucları var ve ayrıca Samsung SSD'leri var, ki bu Nitrado ve Batihost'dan daha hızlı, kaliteli ve ucuz'a getiriyor. Türklere özel ilk ay %50 indirim de yapılıyor. (Bir servisi seçip, sepete ekledikten sonra; "TURKEY100" promo kodu ile aktifleştirebilirsiniz.)

Son düzenleme:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
redoya.net bakabilirsiniz ne kadar güvenilir bilmem ama, fiyatları gayet ucuz.

webbir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar , Size özel en uygun paketleri sunmak istiyoruz www.webbir.net ziyaret ederek aklınıza takılan soruları canlı destek ekibimize sorabilirsiniz.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana bir de Dashflo.net'e bakmanı öneririm, şayet 4.5 GHz ve 16 thread'lere[İş parçacıklarına] sahip olan AMD Ryzen 3700X sunucları var ve ayrıca Samsung SSD'leri var, ki bu Nitrado ve Batihost'dan daha hızlı, kaliteli ve ucuz'a getiriyor. Türklere özel ilk ay %50 indirim de yapılıyor. (Bir servisi seçip, sepete ekledikten sonra; "TURKEY100" promo kodu ile aktifleştirebilirsiniz.)
Kullandınız mı acaba lokasyon nedir