Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Hangi hosting?

• Keyubu

• Batihost

• Rabisu

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Maalesef, görememişsin dostluktan daha önemli olan "hak yolunu" savunuyorum, ayrıca bir şeyleri belli etmek için ünlemini parantez içine almana gerek yok vurgulamak istediğini karşı taraf her zaman algılar, gece gece güldürdüğün için çok teşekkür ediyorum sana.

Maalesef, vurgulamak istediğimizi karşı taraf her zaman anlamayabiliyor, veya anlamazdan gelip konuyu istediği yere çekebiliyor, yazdıklarımızı istediği gibi kullanabiliyor.

"Hak yolu" ndan kastınız nedir? Konudaki tüm yorumlarında Batihost'u savunmuşsun. Benim yorumlarıma bakarsan kimseyi özel olarak savunmadım, Keyubu'yu savunduysam da "konuda bunu öneriyorsun ama bu böyle şöyle" dediğiniz için üstüme alındığımdan dolayı savunmuşumdur. Yukarıda ki ilk mesajlara göz atarsanız, batihost'un attığı mesajları da beğendiğimi, kendilerinin isteklerini yerine getirdiğimi görebilirsiniz.

Misal Almanya Lokasyon söz konusu ise biz de i7 7700 veriyoruz dediler, ekledim. Bu gibi eleştiriniz var ise seve seve konuyu güncelleyebilirim ama başka türlü boş boş tartışmaktan başka bir şey yapmış olmuyoruz, zira konuya girenlerin yarısı bu kadar uzun tartışma mesajlarını okumaya üşenecektir, "hak yolu" adı altında 10 sayfa boş boş tartışmamızın kimseye yararı yok. Konu hakkında öneriniz var ise sizi dinlemeye hazırım, diğer türlü dediğim gibi boş boş tartışmış oluruz.

Oha, yavaş dön yetişemiyoruz hızına şimdi de objektif mi düşünüyor oldun?!

Başından beri objektif düşünüyordum zaten. Konuyu tamamen okumadınız sanırım? Ayrıca mantık çerçevesinde paket özelliklerini karşılaştırıp bunun artısı bu bunun eksisi bu, bu daha iyi gibi diyerek kendi fikirlerini belirtmek ne zamandan beri yandaşlık, menfaat uğruna yapılan bir davranış oldu? Yukarıda sizin de attığınız SS'e göre kimseden emir, talimat almıyorum, konuyu kendi hür iradem ile açtım, mesajları kendi hür iradem ile beğendim. Ve yine kendi hür iradem ile konuyu kaldırmıyorum.

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tartışma boş yere uzuyor.

Grafik güncellenmiyor, boş yere kimse kimseyi yemesin.
Artık şu hosting karşılaştırmalarından vazgeçin lütfen. Kim nereyi uygun görüyorsa o firmayı seçer zaten. Adam alırken sunucu özellikleri gözüküyor zaten.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maalesef, vurgulamak istediğimizi karşı taraf her zaman anlamayabiliyor, veya anlamazdan gelip konuyu istediği yere çekebiliyor, yazdıklarımızı istediği gibi kullanabiliyor.

"Hak yolu" ndan kastınız nedir? Konudaki tüm yorumlarında Batihost'u savunmuşsun. Benim yorumlarıma bakarsan kimseyi özel olarak savunmadım, Keyubu'yu savunduysam da "konuda bunu öneriyorsun ama bu böyle şöyle" dediğiniz için üstüme alındığımdan dolayı savunmuşumdur. Yukarıda ki ilk mesajlara göz atarsanız, batihost'un attığı mesajları da beğendiğimi, kendilerinin isteklerini yerine getirdiğimi görebilirsiniz.

Misal Almanya Lokasyon söz konusu ise biz de i7 7700 veriyoruz dediler, ekledim. Bu gibi eleştiriniz var ise seve seve konuyu güncelleyebilirim ama başka türlü boş boş tartışmaktan başka bir şey yapmış olmuyoruz, zira konuya girenlerin yarısı bu kadar uzun tartışma mesajlarını okumaya üşenecektir, "hak yolu" adı altında 10 sayfa boş boş tartışmamızın kimseye yararı yok. Konu hakkında öneriniz var ise sizi dinlemeye hazırım, diğer türlü dediğim gibi boş boş tartışmış oluruz.

Başından beri objektif düşünüyordum zaten. Konuyu tamamen okumadınız sanırım? Ayrıca mantık çerçevesinde paket özelliklerini karşılaştırıp bunun artısı bu bunun eksisi bu, bu daha iyi gibi diyerek kendi fikirlerini belirtmek ne zamandan beri yandaşlık, menfaat uğruna yapılan bir davranış oldu? Yukarıda sizin de attığınız SS'e göre kimseden emir, talimat almıyorum, konuyu kendi hür iradem ile açtım, mesajları kendi hür iradem ile beğendim.
Anlaşıldı dileğimiz en kısa zaman da @batihost.com olarak belirttiğimiz şekilde bilgileri güncellemenizdir, sağlıcakla kal bakalım. :)

Sorunu olan varsa buradayız, lütfen tartışma olarak algılamayın hepinizi çok seviyoruz.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Artık şu hosting karşılaştırmalarından vazgeçin lütfen. Kim nereyi uygun görüyorsa o firmayı seçer zaten. Adam alırken sunucu özellikleri gözüküyor zaten.
Konu zaten onun daha kolay bir şekilde karşılaştırılması içindi de arkadaşlar tartışma çıkarmayı çok seviyorlar sanırım :yıkıl: Konuya daha çok karışmayacağım boş yere kendimi yormak istemiyorum. Bu konu bir yere gitmeyecek çünkü.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu zaten onun daha kolay bir şekilde karşılaştırılması içindi de arkadaşlar tartışma çıkarmayı çok seviyorlar sanırım :yıkıl: Konuya daha çok karışmayacağım boş yere kendimi yormak istemiyorum. Bu konu bir yere gitmeyecek çünkü.
Sen ne için konunun uzadığını henüz anlamamışsın, sağ baştan say.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

"Artık şu hosting karşılaştırmalarından vazgeçin lütfen" derken? Bu benim bildiğim kadarıyla ilk benim yaptığım bir konsept. Tabii eğer amacı zaten tartışma başlatmak olan x hostingi şöyle böyle konularını saymaz isek. O konuda aynı fikirdeyim şahsen karalamanın bir anlamı yok ama karşılaştırmanın bana kalırsa var. Kendi eleştirilerimizi yapıyoruz, rekabet oluşması firmaların kendilerini geliştirmeleri için bir karşılaştırma ortamı sunuyoruz.

"Grafik güncellenmiyor, boş yere kimse kimseyi yemesin." neye dayanarak bunu söylediniz? Grafiği kaç kez güncellediğimi biliyor musunuz? Son düzenleme tarihine baktınız mı konunun? Belii bir kesimin sürekli raporlaması ve tartışma çıkması üzerine konunun arşive alınıp daha sonrasında yetkililerin takdiri ile konunun sakıncasız görülüp tekrar eski kategorisine taşındığını da biliyorsunuzdur herhalde. Grafikte önerinizi yapın, güncelleyeyim hemen.

Anlaşıldı dileğimiz en kısa zaman da @batihost.com olarak belirttiğimiz şekilde bilgileri güncellemenizdir, sağlıcakla kal bakalım. :)

Sorunu olan varsa buradayız, lütfen tartışma olarak algılamayın hepinizi çok seviyoruz.

Belirtilen şekilde grafikleri güncellemiştim zaten, 40GB SSD/Raid 10 diskleri ve sınırsız trafiği yazmamamın nedeni paket sayfasında yazmaması, kaynak olarak sitelerin paket sayfalarından alıp ona göre hazırladım grafikleri. Paket sayfalarında yazmayan şeylere ise belirtilmemiş yazdım, sınırsız trafik için ayrı bir not ekleyip belirtilmediyse sınırsız olabilir yazdım zaten kendileri belirttikten sonra.

Başka öneriniz, itirazınız var ise söyleyin mantıklı bulursam yapayım lütfen çünkü bende tartışmanın uzaması taraftarı değilim herkesi mutlu edemeyeceğimin farkındayım fakat desteklediğiniz tarafı ankete oy vererek veya katıldığınız mesajları beğenerek de gösterebilirsiniz 10 sayfa aynı konuları döne döne tekrar tartışmamızın kimseye yararı yok, yorum kısmını tartışma için değilde konudaki eksik, yanlış bilgi olan yer, veya değiştirmemi önerdiğiniz kısımları belirtmeniz için kullanmanız herkes için daha iyi olacaktır.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Artık şu hosting karşılaştırmalarından vazgeçin lütfen" derken? Bu benim bildiğim kadarıyla ilk benim yaptığım bir konsept. Tabii eğer amacı zaten tartışma başlatmak olan x hostingi şöyle böyle konularını saymaz isek. O konuda aynı fikirdeyim şahsen karalamanın bir anlamı yok ama karşılaştırmanın bana kalırsa var. Kendi eleştirilerimizi yapıyoruz, rekabet oluşması firmaların kendilerini geliştirmeleri için bir karşılaştırma ortamı sunuyoruz.

"Grafik güncellenmiyor, boş yere kimse kimseyi yemesin." neye dayanarak bunu söylediniz? Grafiği kaç kez güncellediğimi biliyor musunuz? Son düzenleme tarihine baktınız mı konunun? Belii bir kesimin sürekli raporlaması ve tartışma çıkması üzerine konunun arşive alınıp daha sonrasında yetkililerin takdiri ile konunun sakıncasız görülüp tekrar eski kategorisine taşındığını da biliyorsunuzdur herhalde. Grafikte önerinizi yapın, güncelleyeyim hemen.

Belirtilen şekilde grafikleri güncellemiştim zaten, 40GB SSD/Raid 10 diskleri ve sınırsız trafiği yazmamamın nedeni paket sayfasında yazmaması, kaynak olarak sitelerin paket sayfalarından alıp ona göre hazırladım grafikleri. Paket sayfalarında yazmayan şeylere ise belirtilmemiş yazdım, sınırsız trafik için ayrı bir not ekleyip belirtilmediyse sınırsız olabilir yazdım zaten kendileri belirttikten sonra.

Başka öneriniz, itirazınız var ise söyleyin mantıklı bulursam yapayım lütfen çünkü bende tartışmanın uzaması taraftarı değilim herkesi mutlu edemeyeceğimin farkındayım fakat desteklediğiniz tarafı ankete oy vererek veya katıldığınız mesajları beğenerek de gösterebilirsiniz 10 sayfa aynı konuları döne döne tekrar tartışmamızın kimseye yararı yok, yorum kısmını tartışma için değilde konudaki eksik, yanlış bilgi olan yer, veya değiştirmemi önerdiğiniz kısımları belirtmeniz için kullanmanız herkes için daha iyi olacaktır.
Aynı şekilde sizin için de geçerli bu son olay, ben sadece size karşılık verdim topu siz attınız, ben sadece kaleciydim tartışmayı uzatmıyoruz yoksa tek kale maça gidiyor olay, hadi sağlıcakla.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Aynı şekilde sizin için de geçerli bu son olay, ben sadece size karşılık verdim topu siz attınız, ben sadece kaleciydim tartışmayı uzatmıyoruz yoksa tek kale maça gidiyor olay, hadi sağlıcakla.

Teşekkür ederim anlayışınız için, bende tartışmanın uzamaması taraftarıym.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim anlayışınız için, bende tartışmanın uzamaması taraftarıym.

Bir şey sormak istiyorum, @batihost.com un sana yazdığı hangi mesaj da tartışma var?

140146

Ana safyada tüm disklerimiz Raid10 ve SSD yazdığı halde HDD yazmışsın, değiştir diyor, 40gb disk veriyoruz değiştir diyor, bunu kibar ve saygılı bir şekilde diyor, sen halen yok sayfayı güncelle diyorsun.

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni sunucu açıcak kişilere batihost öneririm sunucu sipariş ederken sadece yarın kur diyerek 1 gb hediye alabiliyorsunuz web siteleri zaten 5 6 tane var fiyatlarıda aylık olarak uygun yeni web sitesi de yapılıyormuş bunların yanında sırf samimiyetleri için bile batihost kullanılabilir

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bir şey sormak istiyorum, @batihost.com un sana yazdığı hangi mesaj da tartışma var?

Ekli dosyayı görüntüle 140145

Ana safyada tüm disklerimiz Raid10 ve SSD yazdığı halde HDD yazmışsın, değiştir diyor, 40gb disk veriyoruz değiştir diyor, bunu kibar ve saygılı bir şekilde diyor, sen halen yok sayfayı güncelle diyorsun.

Ana sayfaya değil de sadece Minecraft sayfasındaki paket açıklamalarına bakarak açmıştım konuyu, ilk açtığımda HDD yazmamın nedeni SSD yazmıyor ise HDD'dir gibi bir varsayım yapmamdı, bunun yanlış olduğunu kabul ettim ve kendileri mesaj attıklarında belirtilmemiş olarak değiştirdim, ana sayfada yazdığını görmediğim için belirtilmemiş yazmıştım. 40GB nerede yazıyor onu bilmiyorum, aşağıda tüm paketler mi 40GB diye sormuştum ama cevap verilmemişti, bunun üzerine 40GB SSD yazıyorum tüm paketlere, konu tatlıya bağlansın.

140151

Bu arada bu şekilde bildirdiğin için teşekkür ederim, konuyu güncelledim. Başından beri bu şekilde bildirseydiniz bir problem olmazdı zaten. Ben kendilerine sitede nerede yazdığını sormuştum fakat ona cevap vermek yerine sen hala konuyu güncellemiyorsun konuyu menfaat için açmışsın gibi söylemlere başlandı.

Ekstra olarak neden sadece ana sayfaya yazılmış? Siz olsanız bir şey satarken verdiğiniz tüm özellikleri yazmaz mısınız paket sayfasına? 40GB SSD Disk, Sınırsız Trafik vb. şeklinde? Ana sayfaya yazmak yerine paket sayfalarına yazmaları daha iyi olurdu kanımca. Orada öyle bir şey olduğunu bilmediğimden ve ana sayfayı incelemediğimden o yazıyı görmemişim, orası zaten geçişli bir yer olduğu için denk gelmemiş ana sayfaya girdiğimde muhtemelen girdikten hemen sonra zaten Minecraft kategorisine geçip oradaki paketleri karşılaştırdım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...