Hosting Projesi Sponsor Aranıyor

Ahmet50042

Sabret ve Devam et
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhabalar Ben Ahmet Başlıktanda Anladığınız Üzere Bir Proje Planlıyorum Bu Formu Hangi Kategoride Açacağımı Tespit Edemediğim İçin Burdan Açtım Şimdi Beyler Benim Bi Tane Hosting Projem Var Vds/Vps Kiralamak İçin Bi Tane Fiziksel Sunucu Olacak Ve O Sunucu Üzerinden Vds Kiralayacağız
Zaten Bunu Bilmeyen Fazlada Kişi Olmaz Diye Tahmin Ediyorum Fakat Şöyle Bi Sorun Var Ben Discord,Satım,Alım vb. Konularda Tecrübem Var Neyi Ne Yapcağız Az Çok O Konudada Bilgim Var Fakat Param Yok Bu İş İçin Para Lazım Fiziksel Sunucular 200/100 TL Arası Değişkenlik Gösteriyor Fakat Bende Bu Para Yok O Yüzden Sponsor Arıyorum Ortak Sponsorda Denebilir Eğer 200 TL İle Bir Fiziksel Sunucu Alarak Host İşine Girişmek İsteyen Birisi Varsa Cevap Yazsın Kişinin Kira İçin Ödediği Parayı Geri Alır Şöyle bir şey Olur Mesela 200 TL yi Basarsınız Fiziksel Sunucuyu Kiralarız Ve Kiraladığımız Sunucu İle Host İşine Başlarız Atıyorum Ay Sonu 700 TL Miz Oldu 200 TL Kira 500 TL Kaldı Bi 200 TL daha Parayı Basana 300 TL yi 2 Ye böleriz Ve Böyle Paylaşmış Oluruz Evet Kim Var Benimle

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
o işler öyle olmuyo

sana güvenip kim senden sunucu kiralar, şahsen alınmayacağını düşünüyorum piyasada çok fazla dolandırıcı var.

bu işlere başlamak için iyi bir sermayen olması gerek 200-300 TL çok yetersiz.

daha fazla ayrıntılı yazmıycam konuyla ilgili bilgisi olanlar gerekli ayrıntıları vericektir.​

Ahmet50042

Sabret ve Devam et
En iyi cevaplar
0
o işler öyle olmuyo

sana güvenip kim senden sunucu kiralar, şahsen alınmayacağını düşünüyorum piyasada çok fazla dolandırıcı var.

bu işlere başlamak için iyi bir sermayen olması gerek 200-300 TL çok yetersiz.

daha fazla ayrıntılı yazmıycam konuyla ilgili bilgisi olanlar gerekli ayrıntıları vericektir.​
görüşün için teşekkürler güven anlamında kaygın olmasın tanıdıklarım var 200-300 Yetersiz Görüyorsun doğru fakat bu zamanla artacaktır 200 tl ye doluca sunucu var piyasada yani bu iş emek ve güven işi ve daha önceden de bu projelerde yer aldım güzel yorumun için teşekkür ederim tekrardan

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Dostum hosting açmak ve sunucu açmak farklı şeyler. Hosting açmak konusunda bir bilgim yok ama bu işe girmek istiyorsan ilk olarak hosting işini resmileştirmen gerekiyor ki insanların sana güveni olsun ve bu işe girerken örneğin 50.000tl gibi büyük paralar ile girmen gerekiyor. Senin bahsettiğin o 200-300tl ile ancak dedicated sunucu alırsın ve bu da ancak sana yeter fakat bir hosting işine giriyorsan en azından 128gb bilemedin 256gb gibi büyük makineler ile girmen gerek ki siparişlerde sorun yaşamayasın.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Bu işler dıştan göründüğü gibi kolay değil. Makinelerin olsa bile piyasaya girmek için bilgin olması gerekiyor. Bu konuyu detaylıca bi araştırmanı öneririm ben.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Genç bi girişimci gördüğüme sevindim. Alan adı indirimli denk getirsen 20Tl, Hosting 15Tl yani siteni 35Tlye açtın. Bunu resmileştirmek istiyor isen vergi levhası alıcaksın. Aylık 50Tl muhasebeci ücreti verirsin, genç girişimci olacağın için yıllık 75.000Tl kazancı geçmediğin sürece 3 yıl boyunca vergiden muaf olacaksın. Fatura alabilmen için bi yere üye oluyodun oda 500,600 tl olacak yanındada imza sirküsü alman gerekicek oda 70tl civarındaydı. İlk ay masrafın 755-855Tl arası olacaktır. 2.ay ise yalnızca host
parası 20Tl ve 50Tl muhasebeci giderin olacaktır. Kimseye kulak asma git giriş bişeylere :) iyi forumlar.
Unutmadan geçmiyeyim piyasaya sağlam girersen büyük hostingler senin tüm açıklarından vurmak isteyecektir örn: ke****, ra*****. Bunlar 1gbiti geçmeyeceğinden dolayı eğerki olurda zarar gelirse forum üzerinden ulaşabilirsin. DDOS konusunda yardımcı olmaya çalışırım. İp adresleri saklı olmayacağından dolayı ve resmi olduğundan dolayı güzel bi dava açarsın alırsın tazminatını depona 3,4 adet sağlam dedicadet sunucu koyarsın. Unutma ilk önce 64Gb ile başla siparişler arttıkça sunucu alırsın. İndirimlerinde denkgetir aklımdaki firma ise sonrasında fiyatlarını arttıramıyorlar :). Değinmeden geçemeyeceğim dedicadet bölmeyi iyi öğrenmen gerekiyor internetteki 2videoya bakma dahada araştır kesinlikle.

Son düzenleme:

Ahmet50042

Sabret ve Devam et
En iyi cevaplar
0
Herkese tesekkur ederim belki suanlik parasal ve diger acilardan eksiklerim olabilir belki host isine giremiyebilirim ama pes etmemek de kararliyim illaki bir is olacak