Hub (çekirdek) sunucu için en iyi hosting?

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benle arkadaşım hub server açmayı planliyoruz. Ama ben araştırdığı zaman her bir oyun için (Yani eggwars, skywars vb. )ayrı sunucu almak gerekiyormuş. Ben ayri ayrı sunucu almak istemiyorum. (Boş para). Sizden ricam fiyatı ortalama olsun. Gerekirse sınırsız sunucu olabilir. Sınırsız oyuncuda olsun. Ram için ortalama fiyat olsun. Siz kosullarima göre host söyleyin ben bakacağım olurmu olmaz mi diye...
Şimdi diyeceksiniz direk hub sunucu açıyorsun? Biz zaten önce server prodan skyblock ile başlayacağız sonra onerilerinize göre o hosta geçeceğiz.
Ilginiz için teşekkürler. Iyi aksamlar.......

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle ama kesinlikle @batihost.com tek önerim. Sakın unutma Yerli malı yurdun malı bunu herkes kullanmalı!
İyi forumlar.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrı sunucu Almana gerek yok.Tek makinede de yapabilirirsin.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paran varsa nitrado.

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya benim sormak istediğim her oyun için ayrı paket mi almam gerek.
Yani eggwars bedwars lobi için 3 ayrı paket mi almam gerek?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunları bıle bılmıyorsun sunucu hakkında bilgin yok açsan 10-15 online en fazla elinde patlar araştır herşeyini 2-3 yıl sonra aç zor iş bunlar.

MoonQS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Batihost öneririm. Sana VDS makine veriyorlar Oraya Bungeecord kurup herşeyi ayarlıyorsun istediğin kadar sunucu açarsın tek makinede ama ramın yetiyosa

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batihost öneririm. Sana VDS makine veriyorlar Oraya Bungeecord kurup herşeyi ayarlıyorsun istediğin kadar sunucu açarsın tek makinede ama ramın yetiyosa
Yani diyorsun farklı farkli paket almanya gerek yok?.
Bunları bıle bılmıyorsun sunucu hakkında bilgin yok açsan 10-15 online en fazla elinde patlar araştır herşeyini 2-3 yıl sonra aç zor iş bunlar.
Ben herşeyi arastiririm ortalama 1 yıldır server hakkında araştırmalar yapıyorum. Hem yapsam da yapmasamda benim param.
Neyse daha fazla uzatmiyim yoksa tartiscaz :D

Yani diyorsun farklı farkli paket almanya gerek yok?.
Ben herşeyi arastiririm ortalama 1 yıldır server hakkında araştırmalar yapıyorum. Hem yapsam da yapmasamda benim param.
Neyse daha fazla uzatmiyim yoksa tartiscaz :D

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya benim sormak istediğim her oyun için ayrı paket mi almam gerek.
Yani eggwars bedwars lobi için 3 ayrı paket mi almam gerek?
Hayır, 1 tane 32GB makine alırsın bu makineden bedwarsa 4gb eggwarsa 8gb vb istediğin kadar verebilirsin.
İşlemci gücünden kâr etmek istiyorsan iki ayrı makine alabilirsin 16GB rami olan ama Türkiye'de Paylaşımsız Fiziksel Sunucu bir yalandan ibaret. Yine paylaştırıyorlar, yine bölüyorlar ama bir sunucu için ayrılmış alanı diğer sunucu kullanamıyor. Sonuç olarak bölünmüş bir işlemci performansıyla karşılaşıyoruz. Çünkü rabisu, batıhost, axitr hiçbirinde multi-processor anakart yok veya 2. işlemciyi asla takmıyorlar masraftan kurtulmak için.

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben yeni bir şey farkettim bungeecord kurarken web panelden kurmuyoruz kendi pc mız den kuruyoruz. Benim pcm laptop kapanmali yoksa patlama ihtimali var. Başka yolu yokmu, biliyorum kendi pc mi kapatinca server kapanir. Ama ben full açık tutmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Hep acik tutarim

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yeni bir şey farkettim bungeecord kurarken web panelden kurmuyoruz kendi pc mız den kuruyoruz. Benim pcm laptop kapanmali yoksa patlama ihtimali var. Başka yolu yokmu, biliyorum kendi pc mi kapatinca server kapanir. Ama ben full açık tutmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Hep acik tutarim
Sunucu makinesinde kurulu olucak hepsi. Senin bilgisayarında değil. Sen fiziksel sunucu almadan önce paylaşımlı sunucu al, orada deneme olarak kur. Öğren. Sonra fiziksel sunucu alır, taşırsın.

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu makinesinde kurulu olucak hepsi. Senin bilgisayarında değil. Sen fiziksel sunucu almadan önce paylaşımlı sunucu al, orada deneme olarak kur. Öğren. Sonra fiziksel sunucu alır, taşırsın.
ama bunlar böyle açıyor o nasıl olacak.
Hatta işin yoksa nasıl açıcağ7m hakkında, resimli, videolu veya yazılı şekilde anlatırmısın?