Hub Map @MandalinTR

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2side bir birinden gereksiz yapıt olmuş. Yorum yapmayacağım ama gelişmen dileği ile her hanği bir sorun olursa bu forumdan ulaşabilirsin. :D

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Maalesef beğenemedim :( ama Youtube üzerinden Grian adlı kanalı takip etmeni isterim. Mimari dersler veriyor.

Abyrssia

Heim Pictures
En iyi cevaplar
0
''Bekleme Lobby'' diye bir şey yoktur. ScreenShot alırken düzgün bi şekilde al. Yaptığın yapının detaylarını göster.

Ve bunlar çok büyük yapılar değil. Bomba gibi dönüşü anlayamadım... Yeni başladıysan, gelişmen dileğiyle.

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
Bekleme lobisi iyi olmuşta diğeri sanki biraz basit
Tmm :D
2side bir birinden gereksiz yapıt olmuş. Yorum yapmayacağım ama gelişmen dileği ile her hanği bir sorun olursa bu forumdan ulaşabilirsin. :D
Tşk .D
''Bekleme Lobby'' diye bir şey yoktur. ScreenShot alırken düzgün bi şekilde al. Yaptığın yapının detaylarını göster.

Ve bunlar çok büyük yapılar değil. Bomba gibi dönüşü anlayamadım... Yeni başladıysan, gelişmen dileğiyle.
Ilk yaptığım yapıt yani ben ezik bir builderdim eskiden şimdi kendimi geliştiriyorum

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendini gelişmekte olan değilde ezik diye adlandirarak baştan kaybettin,olmamiş

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece Balonlar ve Ağaç iyi görünüyor ._.
Hastanedeydim demişsin geçmiş olsun :) Konu yerin yanlış bu arada Modlar ve eklentilere açmışın ._. (ben de diom niye bildirim yok :p)