• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Hub Server İçin içinde Sadece OpFaction Ve OpSkyblock Menusu Olan Lobi Plugin Paketi Lazım

Öncelikle Selamun Aleyküm Hub Severi Açtım Ama Lobi İçin Pl Bulamadım İçinde Sadece OpFaction Ve OpSkyblock Olan Bı Lobi Plugin Paketi Lazım

ErenSB

Ortam mesajın kendisidir.
Editör
Xbox
ErenB24
Ruh Hali
Minecraft
ErenB
Öncelikle Selamun Aleyküm Hub Severi Açtım Ama Lobi İçin Pl Bulamadım İçinde Sadece OpFaction Ve OpSkyblock Olan Bı Lobi Plugin Paketi Lazım
Bir Lobi paketi bulup gui'sini ayarlıyabilirsin veya gui'nin olduğu pluginin configini atarsın ve yapamadıgın yerleri hallederiz.

PSN
Yokki
Xbox
Yokki
Ruh Hali
Minecraft
Jonathan_Dev
Eğer Kendin Bir paket tasarlamak istersen gerekli Plugin Listesi;
Citizens
CommandNPC
CustomJoinItems
DeluxeMenu
GroupManager
Scoreboard
GadgetsMenu
HolographicDisplay
Multiverse-Core
NameTagEdit
NoRain
PlaceholderAPI
ProtocolLib
SkQuery
Skript
TitleManager
Visibility
WildSkript
WorldEdit
WorldGuard

Ben uğrasmak istemiyorum hazır bir lobi paketi istiyorum diyorsan, tarayıcına "minecraft lobi plugin paketi" yazarak sonuca ulasabilirsin.

Son düzenleme: