Çakma Lobi Ekliyip Paketi Yayınlamalı mıyım ?

• Evet

Kullanılan: 19 86.4%
  • Hayır

Kullanılan: 3 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    22

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Bilenleriniz vardır forumda Hub Sunucu AÇma ve İnternet Sitesinden Kayıt Olma Adı Altında bir konu açmıştım.. O konudada Belirtmiştim Hub Sunucu Hazırladığımı Bugün Sizlere Güncellemesini Aktarmak İstiyorum. Sunucuda 5 Oyun Var Daha da Eklenicek... Ayrıca lobideki efektler düzenlendi ve SkyWars için 5 Arena Eklendi... Şimdi Asit Adası ve KitPVP Üzerinde çalışıyorum... Daha Sonra HungerGames e Başlıycam. Sunucu Hazır Olunca Sizlerle Paylaşıcam Zaten...Ayrıca Bütün Her şeyiyle Beraber Paylaşıcam Haritası pluginleri yani her şeyiyle beraber siz sadece editliyceksiniz...İyi Forumlar...

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir şu yönden düşün. Sen Paketini Paylaştığın vakit Kalitesiz Birsürü Hub Sunucular Doğar ve Kaliteli ve Önü Açık Sunucuların Önünü Kapatır. Ve Şu Zamanlarda Çok Ucuz ve Kaliteli Vds de Alabiliyoruz. Bence Paylaşma.

BenZikriptiAzBiliom

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paylaşmalısın, Türkiye'de en fazla 10-15 kişi bu paketi indirip olduğu gibi kullanır ama eğer cidden emek vermek isteyen plugin paketi yapmayı bilmeyen kişiler var ise onlara da yardımcı olmuş olursun. Senin paketinden kendilerinin yapamadığı veya hata verdiği şeyleri alıp düzenleyip kendi paketine koyarlar kötü bir şey değil ki bu ?

Bir şu yönden düşün. Sen Paketini Paylaştığın vakit Kalitesiz Birsürü Hub Sunucular Doğar ve Kaliteli ve Önü Açık Sunucuların Önünü Kapatır. Ve Şu Zamanlarda Çok Ucuz ve Kaliteli Vds de Alabiliyoruz. Bence Paylaşma.

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paylaşmalısın, Türkiye'de en fazla 10-15 kişi bu paketi indirip olduğu gibi kullanır ama eğer cidden emek vermek isteyen plugin paketi yapmayı bilmeyen kişiler var ise onlara da yardımcı olmuş olursun. Senin paketinden kendilerinin yapamadığı veya hata verdiği şeyleri alıp düzenleyip kendi paketine koyarlar kötü bir şey değil ki bu ?
Ama Her yerde Dandik Hub Sunucuları olur ve Asıl Kaliteli Sunucuların önünü kapatmış olur

MuzafferM54

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
millet iyi hub dururken dandiğe girmez :D
Ama milletin dandik ile kaliteliyi ayırması da güçleşecek. Biraz mantıklı düşünsene. Her yerde Hub Sunucusu doluyor. En azından şu an Hub Sunucusu Açmak Bile bir kalite. Ama ileride Hub Sunucuların arasında da bir seçim yapmak zorunda kalacaz

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler yani şu an ne yapıcağıma karar verememdim yayınlarsam dediği gibi kalite düşücek. Ama Sonuçta Şöyle Bir şey var ben bunu zaten sizler için yapamayanlar için topluyorum. Zaten Oyuncular Kaliteliyi Ayırt Edebiliceklerdir. Bir de şöyle bir şey var Türkiye de Sunucu İşini Geliştirmek Lazım. Tamam Belki bu benim bu paketimle olmıycak ama adımı atmak lazım. Yani Ben Paylaşmak İstiyorum... Ama Yine de Anket Sonucuna Göre Hareket Edicem...

Ayrıca şunu Eklemeyi Unutmuşum Sunucu 1.10 a kadar tüm sürümleri desteklemekte...

Berkantdağ1e

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençler yani şu an ne yapıcağıma karar verememdim yayınlarsam dediği gibi kalite düşücek. Ama Sonuçta Şöyle Bir şey var ben bunu zaten sizler için yapamayanlar için topluyorum. Zaten Oyuncular Kaliteliyi Ayırt Edebiliceklerdir. Bir de şöyle bir şey var Türkiye de Sunucu İşini Geliştirmek Lazım. Tamam Belki bu benim bu paketimle olmıycak ama adımı atmak lazım. Yani Ben Paylaşmak İstiyorum... Ama Yine de Anket Sonucuna Göre Hareket Edicem...

Ayrıca şunu Eklemeyi Unutmuşum Sunucu 1.10 a kadar tüm sürümleri desteklemekte...
bence paylaş iyi olur

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca Arkadaşlar Hızlıca Yayınlayabilmek İçin Plugin Paketlerinin bazılarını internetten bakarak yapıyorum... Haberinize Zaten Yayınlayınca hepsinin nereden aldığımı söyliycem ben sadece bir araya getirip düzelten kişiyim burada :D

İnşallah Gerçekten O Niyetle Alırlar Niyetleri Kötüyse Zaten Yapıcak Bir şeyim Yok Allah Akıl Fikir Versin

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Desenize nitrado networkleri geliyor diye...
Tam Olarak Anlıyamadım Eğer Nitrado Plugin Paketlerini Kullanıcağımı Kastediyosan :D Yanılıyosun :D Zaten HungerGames Faction SkyBlock gibi paketler bana ait EggWars TakımlıSkyWars BuildBattle gibi Paketleri de maxmar dan alıp türkçeleştirip fazladan arena ekleyip sunucuya yükledim. Hala Bir Sıkıntım var diyosan eycallah paketimi çıkarınca öğrenirsin gerçi paketim dedim ama :D Ne Zaman Çıkıcak Diye Merak Edenler Olursa da En geç bu ayın 18 i gibi düşünüyorum. O da Test Sürümü Olarak Çıkarıcam önümüzdeki Ayın Ortalarına Doğru güncellemesini çıkarıp artık plugin paketi hazırlamayı editlemeyi bırakıcam :D

Berkantdağ1e

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam Olarak Anlıyamadım Eğer Nitrado Plugin Paketlerini Kullanıcağımı Kastediyosan :D Yanılıyosun :D Zaten HungerGames Faction SkyBlock gibi paketler bana ait EggWars TakımlıSkyWars BuildBattle gibi Paketleri de maxmar dan alıp türkçeleştirip fazladan arena ekleyip sunucuya yükledim. Hala Bir Sıkıntım var diyosan eycallah paketimi çıkarınca öğrenirsin gerçi paketim dedim ama :D Ne Zaman Çıkıcak Diye Merak Edenler Olursa da En geç bu ayın 18 i gibi düşünüyorum. O da Test Sürümü Olarak Çıkarıcam önümüzdeki Ayın Ortalarına Doğru güncellemesini çıkarıp artık plugin paketi hazırlamayı editlemeyi bırakıcam :D
atıcaksın dimi bide skyblock güzel paket var elimde onuda ekliyebilirsin

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnşallah Biticek yakında az kaldı :D