Hub sunucular için > Çakma lobi haritası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DEMORAL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşalrımın yapmış olduğu ve artık kullanmadıkları haritaları ücretsiz olarak sunucuyorum. Fiyatlar için bana özelden mesaj atabilirsiniz.

İndirme linki:
Virüs total:
Görsellerimiz:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben burayı daha dün akşam gördüm bir sunucunundu. Pars skybloğun @Hoebag89_z ?
Bir de bir şeyi satmak için satıcı tagın olmalı o da 2 tl. Bir şeyi satıyorsan indirme linki niye ?

Son düzenleme:

Hoebag89_z

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm, hangi arkadaşlarınız yaptığını sorabilir miyim? Yoksa düşman mı demeliyim..
Amatörce bir yapı olduğundan dolayı 1 hafta içerisin de tekrardan yapılması planlanıyordu siz de vesile oldunuz teşekkürler :)
Bu arada harita da bulunan heykelin, üzerinde ki kitaplıklar ile ilgili olan kısmı da çekseydin. Hangi sunucuya ait olduğu belirli olurdu.

Bu arada Siüleyman Bey/@Satca nasılsınız?
Bu ikinci defa haritamızı çalmanız ve para ile satmaya teşebbüsünüz oluyor. Geçen seferki uyarılarımı dikkate almadınız sanırım.
Bir daha olursa, gerekli işlemleri yürürlüğe sokacağım.

Son düzenleme:

DEMORAL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hmm, hangi arkadaşlarınız yaptığını sorabilir miyim? Yoksa düşman mı demeliyim..
Amatörce bir yapı olduğundan dolayı 1 hafta içerisin de tekrardan yapılması planlanıyordu siz de vesile oldunuz teşekkürler :)
Bu arada harita da bulunan heykelin, üzerinde ki kitaplıklar ile ilgili olan kısmı da çekseydin. Hangi sunucuya ait olduğu belirli olurdu.

Bu arada Siüleyman Bey/@Satca nasılsınız?
Bu ikinci defa haritamızı çalmanız ve para ile satmaya teşebbüsünüz oluyor. Geçen seferki uyarılarımı dikkate almadınız sanırım.
Bir daha olursa, gerekli işlemleri yürürlüğe sokacağım.

okkkkkkkkkkkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...