HubTurk - Yetkili Alımları Başladı | www.hubturk.net

Semanur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad :Semanur -vermekistemiyorum
Oyundaki Adınız : Semanur yada jdk923
Sosyal Medya Hesaplarınız Linkleri : instagram semanur.x
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 6 saat civarı
Doğum Tarihiniz : 2003
Mikrofonunuz Varmı? : maalesef
Skype Adresiniz : maalesef kullanmıyorum
Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? : Daha önce inanamayacağınız kadar serverda aktif olarak yetkili oldum. Gerek admin gerek moderatör gerek kurucu. Genelde samimiliğim yardım severliyim ve aşırı ilgili olmamdan dolayı serverlarda yetkili oldum.Komut bilgim eskiden daha fazlaydı su an biraz daha unutmuş durumdayım ancak halledilir.Herkesin imdadına koşarım.Gereken yerde olgun gereken yerde eğlenceli olmasını bilirim.Beni seçmeniz dileği ile iyi akşamlar✋

Petrich34

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad Samet Utku Topal
Oyundaki Adınız : BartuTas
Sosyal Medya Hesaplarınız Linkleri (Facebook - İnstagram) : kullanmıyorum
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : en az 4 saat
Doğum Tarihiniz : 13/2/2002
Mikrofonunuz Varmı? :evet
Skype Adresiniz : samet_utku_34
Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? : Yetkili olmak istememin sebebi gördüğüm kadarıyla sunucuda "argo,küfür" vb şeyler var ve bazı kişiler ve ben bundan rahatsızlık duyuyorum adaleti ve barışı sağlamak ve bilmeyenleri bilgilendirmek için rehber olmak istiyorum (daha önceden deneyimim var)

MrDaimon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad : Muhammed Sönmez
Oyundaki Adınız : MrDaimon
Sosyal Medya Hesaplarınız Linkleri (Facebook - İnstagram) : İnstagram: asdasd.123123.asdasd Skype: [email protected]
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : Yetkili olursam sunucuya 5.5 veya 6 saat ayırabilirim.
Doğum Tarihiniz : Doğum tarihim 08.08.2001. ( 16 Yaşındayım )
Mikrofonunuz Varmı? : Evet bir mikrofon'a sahipim. Marka: Rode NT
Skype Adresiniz : [email protected]
Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? Adaleti sağlamak, Oyunculara iyi bir oyun oynatmak ve daha başka sebeplerden dolayı HubTurk'de yetkili olmak istiyorum.