Human (insan) Mobu

ahmetyp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
köylülerin yanında onuda ekleselerdi(geliştirip).Böyle beraber çalışma gibi yetenekleri olsaydı

ahmetyp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kaldırılmış şeyleri geri getirme değilde bir modla o steveleri canlandırabiliyodun veya ormanda evi ve kendisi oluyodu canlandırması çok kötü köylü öldürüyon köylüden kalp çıkıyo kille felan yumurtasını yapıyon (kil işini bizim dinden almışlar)

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hani ben böyle oyun içinde çeşitli görevler yapabilen gerektiğinde onlarla takılabildiğimiz arkadaşlarımız olsun isterdim . Ama gördüğüm kadarıyla taa Beta'da. Sırf Human görmek için deneme sürümünü indirmeyi pek istemezdim . Ama Mod falan varsa ki arkadaş ( bir üst yorum ) yazmış. İyi olurmuş.

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet çok eskiden vardı ama neden kaldırdılar bilmiyorum.

UlquiorraTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kaldırılmış şeyleri geri getirme değilde bir modla o steveleri canlandırabiliyodun veya ormanda evi ve kendisi oluyodu canlandırması çok kötü köylü öldürüyon köylüden kalp çıkıyo kille felan yumurtasını yapıyon (kil işini bizim dinden almışlar)

Kardeş Senin Dediğin You Are Herobrine Modu Sen Mod'da Herobrine Oluyosun Ve Steve'ler Senin Düşmanın

ahmetyp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
harbimi bende okadar mod modun hangi mod olduğunu bilmiyom ama herobrine ı sildiğimi sanmıştım

ahmetyp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne biçim yürüyolar
sırf göstermek için geriyemi gittin[DOUBLEPOST=1372694236,1372694134][/DOUBLEPOST]ulan resimmiiş