Hunger Games plugin paketi lazım Satın alıcaz

ucantarantula

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hunger Games plugin paketi lazım Satın alıcaz iyi bi paket yapan biri varsa fiyatıyla birlikte söyliyebilrmi herşeyi eksiksiz istiyoruz :)

Skype > ucantarantula

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Boşuna satın almana gerek yok, hazır plugin paketleri mevcut zaten. Forumda arastırabilirsin.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BukkitGames pluginini sen yazmadın sanırsam
Plugini yazmadım ama yeniden yazmış gibi oldum :D
Açık kaynak kodlu bir plugin o full türkçeleştirmek için baya uğraştım ve çalışmayan özelleri filan düzeltim yeni özellikler filan ekledim yani yeniden yazmış gibi oldum.

ucantarantula

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Plugini yazmadım ama yeniden yazmış gibi oldum :D
Açık kaynak kodlu bir plugin o full türkçeleştirmek için baya uğraştım ve çalışmayan özelleri filan düzeltim yeni özellikler filan ekledim yani yeniden yazmış gibi oldum.
Jar dosyasına kendi adını vermişsin + jar dosyasını rarla açıp plugin.yml dosyasına girince
authors: [Emrah4434] yazıyor
Authors benim bildiğim yazarlar demek :D yani plugini kendin yazmış gibi göstermişsin .-.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Jar dosyasına kendi adını vermişsin + jar dosyasını rarla açıp plugin.yml dosyasına girince
authors: [Emrah4434] yazıyor
Authors benim bildiğim yazarlar demek :D yani plugini kendin yazmış gibi göstermişsin .-.
Olabilir :D ama jarın sonunda yine bukkitgames yazıyor ve lisansı halen kendi yapımcısına ait :D