Hunger Games Server Tanıtımı

Hunger Games'de ne kadar iyisin?

• Nadiren kazanırım.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hiç kazanamadım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar ,
bugün sizlere Minecraft Pocket Edition için Hunger Games Server'ını tanıtacağım.Öncelikle external server kurulumu yapmalısınız ve bu kurulumun nasıl yapılacağını elbette bir çoğunuz biliyor. Ama ben yine de yeni başlayanlar için kısa bir external server anlatımı yapayım.
External server kurulumu çok basittir arkadaşlar. Öncelikle oyunumuzu açıyoruz daha sonra Play >> Edit >> External yapıyoruz.

Daha sonra sırasıyla,
Server Name: Hunger Games
Address: sg.lbsg.net
Port: 19132

Daha sonra add server diyerek external serverımızı tamamalamış oluyoruz.
Şimdi gelelim oyuna :) Oyunda herkes çember şeklinde dizilerek başlar . Oyunun başlaması max 2.5 dakika sürer. Oyun başladıktan sonra 7 dakikanız vardır.İleriye doğru baktığınızda sandıkları görmüş olmalısınız. Sandıkların içerisinde et,kılıç,zırh vs. bulunmaktadır. Burada amaç önce gidip sandığı boşaltmaktır. Daha sonra sandıktan eşyaları kapıp diğer oyunculara saldırmalısınız. Diyelim ki ortadaki sandıktan hiçbir şey kapamadınız endişe etmeyin haritanın birçok kısmında sandıklar etrafa saklanmıştır. Sandıktan eşyaları kaptıktan sonra diğer oyuncularla savaşıp galip gelmelisiniz.7 dakika sonunda hayatta kalanlar ölüm maçına çıkarlar, burada beklemek yoktur direkmen rakiplerinize dalıp galip gelmelisiniz.Eğer rakiplerinizi alt etmeyi başardıysanız tebrikler kazandınız. :)
Not: Oyunu kazanmanın avantajı bir daha ki oyunlarda rakiplerinizden 1-0 önde başlamanızdır. Eğer bir oyunu bir kaç kez kazanırsanız bir daha ki oyunlarınız da zırh setleri vs. başlayabilirsiniz.

Daha birçok Hunger Games serverı mevcuttur arkadaşlar. Bu da bu serverlardan birisiydi.Ama genelde hep bu mantık üzerinden oynanır.
İyi PE oynamalar arkadaşlar.

keremmoyunda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bildiğin maplari aktarmaya devam et. Çok teşekkürler

iyi forumlar

keremmoyunda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pardon dalginligima gelmiş server demek istedim .

kralneaf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hasan bende o svde oynuyorum ıstersen beraber hunger games oynayablırız ? kralneaf nickim

keremmoyunda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben oynarım o servetin web sitesi varmı ? .

Disaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bn giremiyorum ndn acaba connection ile ilgilu biseyler yaziyor

eno4644

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen Girmiyor ! Girilmeyen serverler paylaşmayın Lütfen !

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girilmeyen server paylaşım konusu değil bu! Burası HungerGames tanıtım konusu. İster başka bir ıp bu ister benim ıp mi kullan HungerGames böyle oynanır! Anlamadan mantıksız yorumlar yapmayın LÜTFEN!

Talamalatula

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni plugin özellikleri ile çalışma başlattık en kısa zamanda açacağız ama bugüne yetişmez :(

Talamalatula