HyperGames.Network - Yetkili Alımları - Beta Açıldı!

HyperGames

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Mimar
  4. Rehber
  5. Youtuber
  6. Diğer
Sunucu IP Adresi
mc.hypergames.network
Merhabalar,

Yeni açılacak olan HyperGames minecraft sunucumuza deneyimli yetkililer arıyoruz. Açacağımız sunucunun uzun ömürlü olmasını istiyoruz 1 - 3 Aylık sunucular gibi değilde 1 2 senesi olan sürekli aktifliğini koruyan bir sunucu planımız var. Ekibi sıfırdan oluşturmak istiyoruz. Şuanda ekibimiz 6 kişiden oluşuyor.

Mevcutta 1 Yıllık ücreti ödenmiş 2 Adet VDS sunucumuz bulunmaktadır. Lütfen ciddi düşünen arkadaşlar başvuru yapsınlar. Konuyu ve formu detaylı olarak okumadan incelemeden lütfen başvuru yapmayın !

Sunucu şuanda beta olarak açıldı fakat ekipte halen eksiklerimiz var. Sunucumuza veya Discord sunucumuza gelerek bilgi alabilirsiniz.

Alınacak yetkililer:
  • Pluginer
  • Mimar
  • Rehber
  • Tasarımcı

Ekip arkadaşlarımızda aradığımız özellikler:

• Uzun süre minecraft oynamış ve oyun hakkında bilgiye sahip olması gerekmektedir
  • Eğer pluginer başvurusu yapıyorsa pluginler hakkında yeterli bilgiye sahip ayarlamasını kolayca yapabilen ve sorunların hataların çözümünde deneyime sahip olması gerekmektedir.
  • Mimar başvurusu yapıyorsa hazır yapılardan kaçınmalı kendi hayal gücünü oyuna iyi bir şekilde yansıtmalı wordedit voxelsniper vb eklentileri sadece yardımcı araç olarak kullanması gerekmektedir
  • Sunucu içi ve ekip arkadaşlarıyla iletişimde saygılı olması argo ve küfürden kaçınması gerekmektedir.
  • Oyun içi ve ekip sohbetinde Troll ve şakalar gerektiği kadar yapılmalı ciddiyet korunmalıdır.
  • Sunucuda yetkili olduğunuzda oyuncu-yetkili ilişkisini korumak gerekmektedir. Arkadaş veya sevgiliye ayrıcalık yapma gibi durumlar söz konusu değildir.
  • Yetkiyi alacak kişi alacağı yetkinin komutlarına bilgilerine hakim olmalıdır.
  • Son olarak discord sunucumuzda bulunan formu doldurması gerekmektedir.

Not: Beta Aktif!
Not2: Profesyonel Logo tasarımı yapan arkadaşlar varsa discord üzerinden bana ulaşabilir. Ücretli şekilde tasarım yaptırabiliriz.

Başvuru için discord sunucumuzdaki formu doldurmalısınız.
Discord sunucumuzdaki başvuru formu daima günceldir. Alımı olacak bölümleri formdan takip edebilirsiniz !

Discord
: Join the HyperGames Network / 2022 Discord Server!
Discord: https://**********/RDeqUEmEdv

HyperGames.Network

Son düzenleme:

xRektMan

Varsa bi derdin, gel benle konuş derdim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, Link Geçerliliği bitmiş yeniler misiniz

xArdzcCC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, Ben kendi sunucumu kurduğuma göre malum ki gelemeyecğim. Size iyi işler. Umarım Daha iyi yetkililer bulursunuz. Benim kendi sunucuma kurduğuma göre gelemem Kurucu Yetkisi olduğna göre, Ama gelebirim bilmiyorum. KOLAY GELSİN