HyperSouls | Play.HyperSouls.Net | 1.8 - 1.15 | Rütbe | Kasalar | Tık Oyunu | Özel Craftingler | Kalkan Sistemi | Yıldızla | HyperCoin | HyperPass

ErenPasha

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok güzel ve emek verilmiş bir sunucu olduğu baştan belli az önce girdim daha da çok geliştirileceğine eminim ancak bu haliyle dahi hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Yönetim kadrosu başarılı ve tecrübeli olgun kişiler oyundaki adım ErenPasha gelirseniz beraber takılırız dostlar

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel ve emek verilmiş bir sunucu olduğu baştan belli az önce girdim daha da çok geliştirileceğine eminim ancak bu haliyle dahi hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Yönetim kadrosu başarılı ve tecrübeli olgun kişiler oyundaki adım ErenPasha gelirseniz beraber takılırız dostlar
Güzel yorumunuz için teşekkürler :)

DeadlyMania

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server gayet güzel kötüleyenlere inanmayın adminler çok iyi ve yardım sever oyuncularla tek tke ilgileniyorlar ve beta sürecinde olmasına rağmen çoğu sunucudan daha iyiler

_FetihTürk_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şimdiye dek girdiğim bütün serverlerde adaletsizliğe uğramışımdır ve defalarca emeğim ziyan olmuştur umarım burdada aynısını yaşamam girip bakıcam