Alımlar Bitti HyperSouls - Yetkili Alımı

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad:Mert
Discord:xSmoked#8040
Daha önce deneyiminiz oldu mu? (Varsa deneyimlerinizi yazınız) : 20den Fazla Serverda Mod-Rehber-Kurucu Oldum. Hatta Kendim Şuana Kadar 4 Tane Sv Açıtım Ama Hepsinin parasını ödeyiemediğim için kapattım (Helal lan sana)

tm

askerim5555

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad: Eyüp
Discord:
Daha önce deneyiminiz oldu mu? (Varsa deneyimlerinizi yazınız) : Oldu 20den fazla sunucuda admin moderatör ve rehber oldum ve 2 kere kendi sunucumu kurdum

LoudNWHxns

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Seyit
Discord: Hxns#0517
Daha önce deneyiminiz oldu mu? (Varsa deneyimlerinizi yazınız) : Yazsamda bitmez discorddan yazarsın bana.

EmreTheFTW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad:Halil Emre Ba****
Discord: al0ne ✧ Halil#8191
Daha önce deneyiminiz oldu mu? (Varsa deneyimlerinizi yazınız) :Daha önce birsüü deneyemimi oldu Builder,Moderator,Admin,Rehber gibi tecrübelerim var ama en çok Moderator ve Builder

mydommn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Burak
Nick: mydommn
Discord: mydommn#6769
Eklemek istedikleriniz: Merhaba! Hocam öncelikle formu kısa ve öz tutuğunuz için çok mutlu oldum ayrıca neden biz ? gibi çok klasik sorular sormamışsınız.Ben Moderator ve ya Admin olmak istiyorum ama daha çok kendimi Admin olarak görüyorum.Java ve Script bilgin fazla olmamak ile birlikte Coder bir kuzenim var eğer gerekirse ondan yardım alabilirim ve ya o bazı Plugin ve ya Scriptler i kodlayabilir.Build im çok kötü değil fakat çok iyi olduğum da söylenemez.Komutlara hakim olduğumu düşünüyorum ve 16 yaşındayım.
Kolay Gelsin.