hyperX

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hyperX cloud core ss rival 300 ve saphire rx470 alıcam almanyadan sizce ekran kartınıda almalımıyım?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vatandan al derim.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartına ihtiyacın olup olmadığını bize mi soruyorsun?

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hayır almanydanmı aliyim türkiyedenmi

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hayır almanydanmı aliyim türkiyedenmi
Fiyatı karşılaştırıp kendin karar veremiyor musun? Garantisinin geçip geçmeyeceğini ise firmayı arayıp öğrenebilirsin. Bu kadar hazıra konmayın...

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Almanyadan alınca daha mı yüksek performans veriyor? Hayır hangi mantıkla sorduğunu anlayamadık şu an. Ne fark eder nereden aldığın? Ücret farkı varsa ona göre mukayese et.
türkiyeden alırsam daha pahalı türkiye garantisi almanyadan alırsam daha ucuz ve alman garantisi karar veremedim

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
türkiyeden alırsam daha pahalı türkiye garantisi almanyadan alırsam daha ucuz ve alman garantisi karar veremedim
alman garantisi olunca türkiyeye geri yolluyorlar mı ona dikkat et. yolluyorlarsa oradan al. türkiyede garantiye yollayınca 1 aydan erken getirmiyorlar zaten son güne kadar kullanıyorlar.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
alman garantisi olunca türkiyeye geri yolluyorlar mı ona dikkat et. yolluyorlarsa oradan al. türkiyede garantiye yollayınca 1 aydan erken getirmiyorlar zaten son güne kadar kullanıyorlar.
tanıdığım biri sıkça gidiyor almanyaya o yüzden almanyadan almaya karar verdim bozulursada onla geri yollicam