Hypixel Ban Nasıl Kaldırabilirim ?

EfsoTR_Gamerr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
"You are permanently banned from this server!
Reason: Your account has a security alert, please secure it and contact appeals.
Find out more: https://www,hypixel.net/appeal
Ban ID:
Sharing your Ban ID may affect the processing of your appeal!"
Bu banı nasıl kaldırabilirim ? hypixel appeal da neden banı kaldırmalıyız bölümüne ne yazmalıyım ? çeviride yardım edebilcek biri varmı ?

Konuyu nereye açabileceğimi bilmiyordum buraya açtım yanlış biyerse kusura bakmayın.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
o linke git. sonra orada yazan Ban IDni oraya gir ve Güvenlikten dolayı olduğunu yaz yazma yeri var ise gönder. 30 güne falan indiriyorlar. bende pre satan bir yerde çalıştığım için çok geldi bu sorunun aynısı bana.

EfsoTR_Gamerr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
o linke git. sonra orada yazan Ban IDni oraya gir ve Güvenlikten dolayı olduğunu yaz yazma yeri var ise gönder. 30 güne falan indiriyorlar. bende pre satan bir yerde çalıştığım için çok geldi bu sorunun aynısı bana.

bende pre satan bir yerde aldım 2 hesabımda böyle öncedende olmuştu reddetmişlerdi bunlarda gitmesin diye ugraşıyorum , orya yazagım şeyi cümle halinde bana atabilirmisin ?

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bende pre satan bir yerde aldım 2 hesabımda böyle öncedende olmuştu reddetmişlerdi bunlarda gitmesin diye ugraşıyorum , orya yazagım şeyi cümle halinde bana atabilirmisin ?
discord adresim: BRKN#0929
hangi siteden satın aldınız bana ulaşırsanız discordumdan daha rahat yardımcı olabilirim.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hypixel'e talep açarak bildirebilirsiniz.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
sorun çözüldü sanırım. discordundan arkadaşa ulaştım.