#IceNW Faction / SkyBlock / BedWars 64GB Ram ! 250 Kişilik !

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
Böylesine güzel bir sunucunun konusu ilk açıldığında beğendim. Şimdi yorumumu yapayım.
Kendine özgü bir sunucu. Eventlerinden özelliklerine kadar oyuncuların eğlenmesi amaçlanmış. Bilgisayarım bozulmadan önce de severek oynuyordum zaten. Çok uğraşıyorsun Kayra, umarım daha yüksek mertebelere ulaşırsın. Başarılar dilerim ^_^
Saygılarımla :şapka:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İlk Defa Etiketlendim :alkış:

Sunucuya Giriyorum Şimdi Adım İtwilighP
Bir sorunun olursa destek talebi açabilir veya skypemizden ulaşabilirsin ^^ İyi oyunlar.

Böylesine güzel bir sunucunun konusu ilk açıldığında beğendim. Şimdi yorumumu yapayım.
Kendine özgü bir sunucu. Eventlerinden özelliklerine kadar oyuncuların eğlenmesi amaçlanmış. Bilgisayarım bozulmadan önce de severek oynuyordum zaten. Çok uğraşıyorsun Kayra, umarım daha yüksek mertebelere ulaşırsın. Başarılar dilerim ^_^
Saygılarımla :şapka:
Bilgisayarın için üzüldüm , teşekkürler ^^

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Görsellere bakınca harika duruyor malasef bilgisayarımda sorun olduğundan girip bakamıyacağım :(

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sitenizde /files/bizkimiz.php dosyası boş doldurmanızı tavsiye ederim ayrıca, captcha tokenı yanlış galiba kayıt olunmuyor.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tamam Saolasın..
Her zaman ^^
yani buradaki ölümüne etiketleme sebebin nedir asdasd
Haberi olmayan ve eski konuda kalanların haberi olsun diye ^^
Görsellere bakınca harika duruyor malasef bilgisayarımda sorun olduğundan girip bakamıyacağım :(
Sorun değil , teşekkürler ^^
Sitenizde /files/bizkimiz.php dosyası boş doldurmanızı tavsiye ederim ayrıca, captcha tokenı yanlış galiba kayıt olunmuyor.
Evet şu anlık oyundan kayıt yapmanız gerekiyor , bir sürü iş birikti şimdi ona geçmiştim ^^

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Ragnarak seni sunucu konusunda 46. sayfada etiketlemiştim.. Bana dönmemişsin :'(

Sunucun gelişmiş. Buralara geleceğini tahmin ediyordum. Başarılar ^.^

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
64 GB'Lık makinan Hayırlı Olsun, Yeni Oyunlar ile görmek dileği ile başarılar dilerim.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Her zaman ^^

Haberi olmayan ve eski konuda kalanların haberi olsun diye ^^

Sorun değil , teşekkürler ^^

Evet şu anlık oyundan kayıt yapmanız gerekiyor , bir sürü iş birikti şimdi ona geçmiştim ^^

çok mantıklı xd