#IceNW ! Faction Zevkini Hisset Dostum ! 1.8.X !

Sunucu nasıl ? (Troll yorum atılmaz ise sevinirim.)

• İyi

Kullanılan: 72 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 20 13.5%
  • Kötü.

Kullanılan: 56 37.8%

• Kullanılan toplam oy
    148

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İcepara eventi derken lapisteki gibi bu "Elmas Cevherleri"nden de % ihtimalli icepara mı cıkıyor ?
% lik ihtimalle icepara parçası çıkıyor ve sanal olarak size geliyor. 10 Adet bulduğunuz zaman 1 adet IcePara hesabınıza aktarılıyor .

Mirzaloglu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kullandığınız texture pack ve yazı tipini söyleyebilir misiniz? Çok aşırı hoşuma gitti.

BartuK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kayra lapisten %1 ihtimalle icepara çıksın ve anbu hammadde çok kötü oraya zümrüt ve elmas blok koyulsun

bide servere girerken kicked whilst connecting to lobby:bot attack detect please try again in 5 minutes! diyor

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kayra lapisten %1 ihtimalle icepara çıksın ve anbu hammadde çok kötü oraya zümrüt ve elmas blok koyulsun

bide servere girerken kicked whilst connecting to lobby:bot attack detect please try again in 5 minutes! diyor
servere saldırı yapılmış.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ^^
Kullandığınız texture pack ve yazı tipini söyleyebilir misiniz? Çok aşırı hoşuma gitti.
I A m Fearless ismi

O sorun çözüldü , zaten bir sürü IcePara kazanma yolu var. Daha kaç kere anlatacağım ki bunu. Sadece kendini düşünüyorsun.
ne zaman düzelir

ne zman düzelir

bilmem ben denemedim girmeyi

@Jintzbr @Chyron @OnurCreed @MrCoolPoteyto @ByNys352 @AliOfficial @bikkik @BurningCat @BlockGuardianBT @MD_Optional Sunucuma bir göz atıp yorum yazmanızı isterim ^^

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorumumu istemişsin tek kelime ile muhteşem bir sunucu @Ragnarak :) iyi forumlar. başarılarının devamını diler ve yolunun açık olmasını umud ederim. daha nice +100 lere :)

ByNys352

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gelip görme şansım olmadı ama buradan değerlendiriyim.Öncelikle sunucunda kesinlikle bir emek var bunu hakediyorsun.Konu tasarımı yeterli fazlası abartılı olur.

Dipnot: Senden de böyle güzel bir proje bekliyordum zaten.
İyi çalışmalar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Oyundayım :) biraz keyif yapıp çıkacağım ama. ve de eklemek istediğim bir şey var ben bu messajarları ve bu özelikleri üşengeçlikten yapamam =D
Benimde üşengeçlikten anca bu kadar oluyor ^^
Gelip görme şansım olmadı ama buradan değerlendiriyim.Öncelikle sunucunda kesinlikle bir emek var bunu hakediyorsun.Konu tasarımı yeterli fazlası abartılı olur.

Dipnot: Senden de böyle güzel bir proje bekliyordum zaten.
İyi çalışmalar.
Teşekkürler ^^

BlockGuardianBT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Muhteşem.Gerek Kayra(kurucu) Gerek Admin' leri Çok İlgililer. Kayrayı Yakından Olmasa da Tanıyorum. Çok iyi İnsan, Bu Sunucunun Önü Daha Çok Uzun Yıllar Açık Gibi Görünüyor.Sunucuya Girip Oynamanızı Tavsiye Ederim...

Son düzenleme: