IceNW ReMake - Anket

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konuyu nereye açsam bilemedim, yanlış yere açtı isem özür dilerim.

Bir süredir kitle toplama aşamasındayım ve benden çok istendi eski IceNW sunucusunu açmam. Gerçekten anket sonuçları da bunu gösterir ise sunucu çalışmalarına başlayacağım. Güvenip güvenmemek sizin elinizde. Her şeyi artık düzgün yapmaya çalışıyorum ve büyüdüm, 19 yaşındayım artık. Lütfen tüm samimiyetiniz ile anketi doldurun, şu karantina günlerinde eskiyi aratmayan eğlenebileceğiniz bir sunucu çıkarmama yardım edin.

Buyurun, anket linki. Eski IceNW (2016) Tekrar Son Kez Açılsın Mı? Tanıtım videosu;https://www.youtube.com/watch?v=SKJEh4eqBRc&t=474s&ab_channel=K...

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence kendine güveniyor özgün sistemler getirebileceğini düşünüyorsan aç

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence açma Kayra, en son açıldığında ne olduğunu gördük. Kaliteli sunucularda oynamak yerine enchant sayılarının havalarda uçtuğu çöp kutularında oynuyorlar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bence kendine güveniyor özgün sistemler getirebileceğini düşünüyorsan aç
Bence açma Kayra, en son açıldığında ne olduğunu gördük. Kaliteli sunucularda oynamak yerine enchant sayılarının havalarda uçtuğu çöp kutularında oynuyorlar.
Aklımda çok özgün sistemler var, eski kodladığım ejderha sistemini daha stabil ve daha kullanışlı yapmak gibi. Ben faction sunucuları konusunda ustayım, skyblock değil. Delikanlı Skyblock bir deneme sunucusuydu ve üstüne fazla düşülmemişti. Son atımlık kurşun olarak deneyeceğim ve sunucu yapımına yarından itibaren başlayacağım. Umarım destek olursunuz :)

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklımda çok özgün sistemler var, eski kodladığım ejderha sistemini daha stabil ve daha kullanışlı yapmak gibi. Ben faction sunucuları konusunda ustayım, skyblock değil. Delikanlı Skyblock bir deneme sunucusuydu ve üstüne fazla düşülmemişti. Son atımlık kurşun olarak deneyeceğim ve sunucu yapımına yarından itibaren başlayacağım. Umarım destek olursunuz :)
Olursa bir ihtiyacın buralardayım. KeremWho#0782 :1: