İlk skript paylaşımım veya skriptimi nasıl buldunuz?

• Çok beğendim, edergo! :)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Pek beğenemdim geliştirebilirisin, edergo! :(

Kullanılan: 3 75.0%
  • DEVAMINI ISTERIZ! #ICESK!

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İNSANLARA YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIM VE SÜPER İLGİ ALDIM!
KONUMU KAPATIYORUM...

Son düzenleme:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Etiketlerinden tut , Ice ismine kadar. Hayret 5 yıldır Ice ismini sahiplenmiştim gelip de sahiplenen bir sen çıktın.

Tekrar baktım , skript kodlarında bile reklam var. Düşmeyin bu kadar lütfen , IceNW ismini taşıyorsunuz bunu yapmayın. Benim adıma bile leke sürüyorsunuz.

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Etiketlerinden tut , Ice ismine kadar. Hayret 5 yıldır Ice ismini sahiplenmiştim gelip de sahiplenen bir sen çıktın.
Kardeş Ice adı 6 senedir bana ait. Ice reklam değil skriptin adı IceSk sw adı vs.. değil. Ice tamamen bana ait. Hakkımı yiyip sahiplenmişsiniz falan pek hoş değil :(

Tekrar baktım , skript kodlarında bile reklam var. Düşmeyin bu kadar lütfen , IceNW ismini taşıyorsunuz bunu yapmayın. Benim adıma bile leke sürüyorsunuz.
Siz hakkımı yiyip leke sürüyorsunuz diyorsunuz. Skriptin içinde adımız olabilir kişisel skript.

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
6 yıldır sana ait , tabi ki inandım neden olmasın , 1 yıldır (11 Ay) IceNW açık dururken yeni sunucu açıp adını Elit"IceNW" koymak kuşkulandırmıyor doğrusu , hakkını yemiyorum başkası sahip çıkmamıştı diyorum. Reklam değil diyorsun buyur , "send "&a&lElit&b&lIce&6&lNW &8&l>" . Adetimden değildir ama 1 reklam daha göstereyim sana ,
3-5 parça şey yazıp sonuna ":(" koyuyorsun kendini bir şey bilen şımarık çocuk zannediyorsun. Dostum biliyor musun bu gerçekten çok hoş. Hayatımda gördüğüm en az reklam barındıran skript bu.
Kardeşim kişisel skript bu skript. Etiketi unutmuşum kaldırdım, 6 senedir aktif şu an hub sunucumuz. Ice's Craft IceCraft IceMC IceNW IceTR Bu tarz adları zaten senelerdir kullanıyoruz. Sponsorsunuz zaten lütfen konumu kirletmeyin. Ben insanlara yardım etmek istiyorum! :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kişisel skript bu skript. Etiketi unutmuşum kaldırdım, 6 senedir aktif şu an hub sunucumuz. Ice's Craft IceCraft IceMC IceNW IceTR Bu tarz adları zaten senelerdir kullanıyoruz. Sponsorsunuz zaten lütfen konumu kirletmeyin. Ben insanlara yardım etmek istiyorum! :)
Sponsormuyuz ^^ IceMC sizinmiydi ya da IceCraft IceTR de mi ulan güleceğim yoktu ^^ Kişisel skript diyip millete dağıtmak ta çok hoş.

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sponsormuyuz ^^ IceMC sizinmiydi ya da IceCraft IceTR de mi ulan güleceğim yoktu ^^ Kişisel skript diyip millete dağıtmak ta çok hoş.
Bir konunun içine ettiğin için seni kutluyorum. Şöyle forumlarda bir şey paylaşmak hayatımda yaptığım en saçma şey biliyordum. Sırf insanlara yardım ediyim diye bir şey yapıyorum nerde sizin gibi cahil varsa konuyu dağıtıyor. Neyse yeter artık.
Konumun silinmesini istiyorum!