iddalı değiliz ama azimliyiz skyblock server

Server hakkında ki fikrin?

• masumane bir çalışma güzel olmuş

Kullanılan: 5 83.3%
  • uzman olmayan birinin serverinde oynamam kötü olmus

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverimizin slotu artmıştır. 50 kişilik ve 4gb ram vardır nitradoya 3 aylık ödemesi yapılmıştır. SS için face adresimi ekleyebılırsınız duvarımdadır. murat skyman

Birde reklam konusuna değinmek istiyorum.Benim serverim de başka serverların reklamının cezası BAN dır. Aynı şey benim serverimdeki oyuncuların diğer serverlarda reklam yapmasında da geçerlidir. Birisi çıkıp benim ip paylaşarak reklam yaparsa lütfen iletişime geçin ip adresinden oyuncunun kim olduğunu bulup kendi serverimde de ban atim. EMEK HIRSIZLIĞINA KARŞILIKLI CEZA VERELİM SULH İÇİNDE HALLEDELİM.
rütbe,timber,sanal market,jobs,monster arenalarda boss ile savaş
server ip :skyman.nitrado.net

serverim 50 kişiliktir ve 4 gb ram e sahiptir.
Selam arkadaşlar bende skyblock serüvenine başlıyorum.Şaşalı sözler kullanamayacağım.Uzman bir oyuncu değilim ancak size oynanabilir bir server hazırlamak için yaklaşık 1 haftadır video izleyerek sorarak arayarak bir çalışma içerisine girdim.En sonunda bugün bitirmiş olduğum serverin slotunu arttırrak açılışı yapıyorum.

Öncelikle haritam alıntıdır. Youtube de bir video izlerken gördüm ve beğendim.
skyblock plugin paketim nitradodan lovegame e aittir oradan alıntı yaptım. Fakat ek olarak devbukkitten başka pluginlerde indirerek skyblock a farklı bir hava kattım.

Bir üstteki resimde görüldüğü gibi skylord oldukdan sonra oyun son hızıyla devam etmektedir.

Oyunda oyun parasıyla spawner alabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi serveri değiliz çok iddalı da değilim uzman hiç değilim amaç sadece keyifli vakit geçirmek. Ben bu işi seviyorum kendimin de keyifle oynayacağı bir server olsun istiyordum ve açtım sizinle beraber güzel bir ortam yakalayarak oynamak benim için daha da keyifli olacaktır.
Yukarıdaki açıklamamda belirttiğim gibi uzman bir oyuncu değilim gelin beraber oynayalım beraber öğrenelim beraber eğlenelim.

server ile ilgili bilgiler bu videolarda mevcuttur.

bu kanaldan server hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UC3yQ0sCPqvTKVNuT2fpgq_A

https://www.youtube.com/playlist?list=PLLjj2zzNR1pye1k7PumA1xpoDuSZxk0CC

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Başlıktaki zihniyetinizden dolayı tebrik ederim, maalesef birçok sunucu sahibi hiçbir özelliği olmayan sunucularına iddialı iddialı kelimeler kullanıyorlar. Bu olgunluğu keşke herkes gösterebilse. Başarılar dilerim.

mustafa4535

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok iyi yazmışsın
Tebrik Ederim Devam Et Eğer Gerçekten Kaliteli Bir Reklamcı Arıyorsanız Burdayım Öncden Yaptığım Reklamlara Bakrak Fikir Sahibi Olabilirsiniz
Son Yaptığım Reklam Daha Kalitelidir.

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tesekkur ederim reklamcılara açığız görünen köy klavuz istemez ne görürseniz onun reklamını yapın

mustafa4535

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tesekkur ederim reklamcılara açığız görünen köy klavuz istemez ne görürseniz onun reklamını yapın
Ben Sizin Serverinize geliyim sizle bir konuşuyım Ben Sizden bir şey İstmeden Reklam Yapıcam Nickim : Panicora skype:mustafa453545 eklerseniz sevinirm

berkekılıç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alım varmıdır Alım varsa Eğer Skypem : berkefe5959 Skyblock prosuyum herzaman minecraft oynarım yinede Taktir Sizindir Teşekkür ederim :)

Alım varmı Alım varsa eğer skypem: berkefe5959 Lütfen Rehber filen herşeyi olurum çok skyblock oynadım ItsJerry de ise 1574 lv adam vardır. yinede Takdir sizin siz karar verin sizin servere başlıyorum

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mecburi guncelleme yapıyorum nitradoya geçtik . up

serverin hiç kapanmadıgınız halen aktif oldugunu hatırlatmak isterim :)

serverin süresi 3 ay uzatılmış olup slotu 50 kişiye çıkarılmıştır

4 gün önce mecburi sebeblerden dolayı istemeyerekde olsa server sıfırlanmıstır.Bunu fırsat bilecek arkadaşlar is top da yerlerini almak için savaşabilirler