IdleCraft.ggservers.xyz | HardCore-Factions | Hammadde Yok| Pvp | 2019 | Özel Sistemler |

tanyu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
IdleCraft.ggservers.xyz
Oyun Sürümü
1.14.3
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Faction

Server Özellikleri:
*Hardcore-faction
*5 GB Ram
*Sade ve Az pluginler (35)
*Pay To Win değildir
*Aktif kadro
*Çeşitli Etkinler
*Sade Spawn
*Çeşit Çeşit Rankler herkesi bekler (Autorank sistemi var yani)

Ekstra Bilgi
Hardcore factionda adındanda anlaşılacağı üzere normal factionlardan daha zor ve farklıdır.
En iyi şekilde oyun deneyimi ve doğallığı için hammadde serverimizde bulunmamaktadır. Kitler abartılı değildir herkes hak ettiğini alır. Eventler abartılı derecede size bir şey kazandırmaz fakat yinede serverimizde bir sürü etkinlik yapılacaktır.

Bu Serveri Kimler Yönetmektedir?
* Yarkin1
* Onuralp1
* Noyan123
* Gorborelen
* Ted2010

Kurallar
Yok

Amacımız Ve Geçmişimiz
Yetkililer olarak arkadaşlığımız anaokuluna kadar dayanmaktadır ve 2 tane server tecrübemiz olmuştur ikisininde adı SkyCraft'tı bu serverde genelde 50 kişi civarı oynanırdı anlayacağınız fazla insan değil fakat elimizden geldiğince insanlara yardım etmeye ve eğlenmeye çalıştık çok güzel tecrübelerimiz ve unutamadığımız anılar oldu. Oyunu Beta sürümünden beri oynamaktayız.

Etkinlikler (Youtube Üzerinden Canlı Etkinlikler ve Videolar)

Turnuvalar
Spleef
Pvp
Labirent
Tnt run
Uçak savaşları (Elytra ile)
Solo Türk Eğitimleri

Server IP: IdleCraft.ggservers.xyz

tanyu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lütfen Yanlışımız Varsa Yorum Yapın :D

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bir süredir ben de oynayacak server bakınıyorum. Sorun şu yapabileceğiniz en iğrenç tercihi yapıp sürümü 1.14.3 yapmışsınız. Son sürüm bile değil arada kalmış ve baktığınız zaman neredeyse oyuncusu olmayan bir sürüm..

Sunucuyu biraz gezme ve oynama fırsatım oldu. Çok ama çok geliştirmeniz lazım. Anlıyorum bize eski tadı, heyecanı vermeye çalışıyorsunuz ancak o devir geride kaldı. Bir şekilde güncellenmiş ancak orjinal mantığı bozulmamış bir sunucu açmanız gerek. Tabelalı marketlerden kurtularak işe başlayın. Pırıl pırıl bir oyun keyfi sunmak için yabancı sunucularda sıkça tercih edilen jobs eklentisine benzer bir eklenti kullanabilirsiniz. Hani yere düşünce akrobasi yetenekleri geliştiren, belli seviyeye ulaşınca etrafta koyunların diskodaymışcasına dans ettiği.. Ayrıca görevler eklemelisiniz. Tarım ağırlıklı yapabilirsiniz. Bize odun satabileceğimiz bir oduncu, tarım ürünü satabileceğimiz çiftlik gibi warplar yapın. Para kazanması zorlaştırılabilir. Görsel efekt eklemelisiniz. Bir şeylerin mücadelesini vermezseniz sunucunuz diğerlerinin yanına sunucular mezarlığına gidecektir.
:dost: İyi eğlenceler.