II. Altın Nal Adayları - 2017

Altın Nal Adayları

• Seri Katil Psikolojisi - BurnerTroll

• Exo ile sohbetler #1- Hayat - Exo

• Neden minecraft türkiyede ? - Chiel

• Emek Hırsızlığı - SweetNetwork

• Film Tanıtımı: The Purge - Kovalski

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen senenin ödülüne layık görülmüştüm ve bu beni mutlu etmişti ama sen bana şişko ve gözlüklü dediğin için ciddi bir rejim kapmına girmek zorunda kaldım -_- . Bu sebepten bu seneki ödüle layık olabilecek bir şey yapamadım. (Profilimdeki altın nal katılım sertifikası silinmiş aga :D)
Şu an, o kamptan bu yana bu haldeyim :

Bu senenin katılımcılarına Başarılar Diliyorum !

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen senenin ödülüne layık görülmüştüm ve bu beni mutlu etmişti ama sen bana şişko ve gözlüklü dediğin için ciddi bir rejim kapmına girmek zorunda kaldım -_- . Bu sebepten bu seneki ödüle layık olabilecek bir şey yapamadım. (Profilimdeki altın nal katılım sertifikası silinmiş aga :D)
Şu an, o kamptan bu yana bu haldeyim :

Bu senenin katılımcılarına Başarılar Diliyorum !
Madalyan duruyor :D

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Oylarınızı bekliyorum sevgili forum organizmaları. Ödül konuşması yapıp bu teşekkürü sizlere etmek istiyorum.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu linklerini de atsaydın keşke

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine ilginç yarışmalar ile ilginç işler başaran Furdie yine bizi ilginç bir şekilde şaşırtmadı.
Başarılar..

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın nal ödül töreni doğrultusunda Award.com sponsorluğu ile George Lucas'la buluştuk.
Kendisiyle altın nal hakkında samimi bir konuşma yaptık işte konuşmanın detayları:

-Merhaba Lucas Bey. Söze hızlı gireceğim. II. Altın nal ödül töreni hakkında ne düşünüyorsunuz.

-Bu muhteşem bir şey. Efsanelerin yeniden başlaması çok güzel. Gençliğimde hep bu törenlere katılmak isterdim.

-Gençliğimde bu törenlere katılmak istediğinizi söylediniz. Altın nalı kazanmak ister miydiniz ?
-Elbette gençliğimde tek hayalim altın naldı. Bu muhteşem bir ödül çünkü kitlelerin yaptığım işi beğenmesi
gurur verici bir şey. Star Wars ile bu ödüle aday olmuştum. Ancak elemeleri geçemedim. Sanırım o yıl Barış_Can ve
ejderhası kazanmıştı. Keşke ben kazansaydım.

-Barışcan hakkında düşüncelerin neler ? Belki o olmasa ödülü kazanabilirdiniz.

-Aslında ona biraz kırgınım. Çünkü yarışmada hile yaptığını düşünüyorum. Fakat bu konuda konuşmak doğru olmaz.

-Hile mi ? Lütfen açıklayın.
-Aslında bunu açıklamak istemiyordum. Fakat, artık tanık olduğum şeyleri açıklamanın vakti geldi.
Kullandığı ejderha gerçek değildi. Tamamen kukla bir ejderha kullandı. Fakat bunu gerçekmiş gibi gösterdi !
Malesef bu benim için kabul edilemez. Altın Nal'ın kalitesine yakışmaz. Ama artık ödül verildi geri dönüş imkansız.

-Bize zaman ayırdığınız için teşekkürler. Son olarak, ödül adaylarına bir mesajınız var mı.

-Nal sizinle olsun ! Sloganımız bu değil mi ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni oylarsaniz animeyi ve oyunları bırakıcam ve güzel bi hayat için çok sıkı çalışıcam

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Vay be ağladım hala buralarda mısınız siz ? :(
Geçen ödülü ben kazandım hani,bi taktik vereyim hile yapın yan hesaplardan oy verin asdafsvdbsg