İLK ÇALIŞMAM İLE KARŞINIZDAYIMM! !!!

NASIL OLMUL ?

• SÜPER

Kullanılan: 0 0.0%
  • İLK ÇALIŞMA İÇİN İYİ

Kullanılan: 8 61.5%
  • KÖTÜ

Kullanılan: 2 15.4%
  • BERBAT

Kullanılan: 3 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    13

lGrosTeAngsT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
javaw 2012-10-30 21-19-08-85.jpg

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İLK ÇALIŞMAMIZ İYİ KÖTÜ YORUMA AÇIĞIZ KENDİMİZİ GELİŞTİRMEMİZ İÇİN LÜTFEN FİKİRLER VERİN !

lGrosTeAngsT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
16 GÖRÜNTÜLENME AMA TEK BİR YORUM BİLE YOK :( HADİ AMA NASIL OLMUŞ BİR FİKİR VERİN YORUM YAPIN

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Büyük harf ile yazmayı bıraksak ?

Canİşcan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sana açık konuşıyım , aslında biraz detaya girerek daha güzel kılabilirdin . mesela slederman in pantolonu koyudan açıga doğru giderken sen oraya desen vermişsin . detayına girerek heykellerini iyi kıl . Biraz çalış sonrada bana resimlerini yolla . şimdilik küçük evler yapabilirsin yada kolay heykeller . çalış ve bana öalışmalarının resmini çekip yolla . skypem : can-minecraft (skypen yoksa burdan yani minecrafttürkten resim yolla)

lGrosTeAngsT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet detaya girmeye bende çalıştım yüzünde ve pantalonunda ama açık ve koyu birbirine çok geçmiş oldugundan ne renkleri kullanacağımı bilemeyip böyle yaptım ilerıde daha kolay bir skin deneyeceğim

okisevkin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana açık konuşıyım , aslında biraz detaya girerek daha güzel kılabilirdin . mesela slederman in pantolonu koyudan açıga doğru giderken sen oraya desen vermişsin . detayına girerek heykellerini iyi kıl . Biraz çalış sonrada bana resimlerini yolla . şimdilik küçük evler yapabilirsin yada kolay heykeller . çalış ve bana öalışmalarının resmini çekip yolla . skypem : can-minecraft (skypen yoksa burdan yani minecrafttürkten resim yolla)
adam 10 yıldır minecraft ustası çıktı başımıza :D ama doğru söylüyor ilk küçük evler falan yap

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sakin ol evlat