İlk Girişte Doğma Yeri Yapma

ErenTRErenCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Benim İsteğim Şu Adamlar Servere İlk Girdiklerinde Sunuyu Öğren Kısmında Başlıyıcaklar Burayı Okuyucaklar SOnra Her Girdiklerinde çıktıkları yerde doğucaklar /spawn yazdıklarında spawna ışınlanıcaklar sunucuy öğren kısmına değil bunu nasıl yaparım
authme setspawn
setworldspawn
mv setspawn
yazdım ama hala spawn yerinde doğuyolar setspawn çeksem bu seferde /spawn yazdıklarında buraya gidicekler bunu nasıl yaparım

Majorax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn oluşturmaları için sqyad.spawn permission'u vermen gerek. Oyuna ilk girdiğinde ve girdiğinde spawn'a ışınlar. setspawn ile spawn belirlersin. /spawn yazıncada spawna ışınlar..

Kod:
command /setspawn:
    permission: sqyad.spawn
    trigger:
        set {spawn} to location of player
        send "Spawn Belirlendi."

command /spawn:
    trigger:
        teleport player to {spawn}

on join:

on first join:

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawn oluşturmaları için sqyad.spawn permission'u vermen gerek. Oyuna ilk girdiğinde ve girdiğinde spawn'a ışınlar. setspawn ile spawn belirlersin. /spawn yazıncada spawna ışınlar..

Kod:
command /setspawn:
    permission: sqyad.spawn
    trigger:
        set {spawn} to location of player
        send "Spawn Belirlendi."

command /spawn:
    trigger:

on join:

on first join:
dostum burası eklenti kategorisi, biz skript kategorisinde eklenti paylaşınca kızan gençlik hiç mi hiç empati yapmıyor anlaşılan...

Majorax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o zaman arkadaşa söyle skript kategorisine atsın.

Adam atmış buraya bizde skript atıyoruz. Fazla plugin iyi değil. Ama skript iyi. Bende arkadaşa yardım etmeye çalıştım amacın nedir. Yardım etmiyeceksen boş boşuna post kasma

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben bizzat skript kategorisinde java kodu paylaşınca suçlu oluyorum beyfendiler rahatsız oluyor ama bize sıra gelince...

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam atmış buraya bizde skript atıyoruz. Fazla plugin iyi değil. Ama skript iyi. Bende arkadaşa yardım etmeye çalıştım amacın nedir. Yardım etmiyeceksen boş boşuna post kasma
bu aradai forumun geneli kaliteli olması için herkesin önce neyi nereye attığını hangi kategoride olduğunu önce kontrol etmesi lazım kafana göre açarsan minecraft destek bölümü skriptten geçilmez :)

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Fazla plugin iyi değil mi? Bak skript tamamen bir dil gibi bir şey değil. Skript java ile bizim aramızda bir köprü görevi görüyor yani yazdığın kod java olarak çalışıyor gibi bir şey. Direk java olarak kullanmak varken köprüye ne gerek var? Biraz düşün derim. Her şeyimi skriptle halleden bir insanım fakat önerim javadır!

ErenTRErenCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
TMM Kavga Etmenize Gerek Yok Ben MvSetspawn Gibi Bi Komutu Vardır Diyee Buraya Açtım Konuyu Madem Skriptle Yapılabiliyor Böyle Bir Komutu Yok O Zaman Ben Skritp Katagorisine Açıyım Konuyu Çalışmassa Bu SKript :D
-Konu Kilit

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
fazla plugin iyi değil ama skript iyi
bugünlük gülme sınırımı fazlasıyla aştım sanırım.
Pardon sonundaki boşuna post kasmayı görmemişim
bir yıl komedi filmi izlemem artık.

Akifmi37

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Setspawn Spigot Diye Araştırırsan Birden Fazla Plugin Bulabilirsin Skripte Fazla Güvenme