ilk kulandıgın minecraft skini

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk kulandıgın minecraft skinini Yaz!
Edit: YakuzaCZ
Altakinin Skininin ismi daha uzun ise Dıskalifiye olucaksın Yalan söylemek yasaktır :/

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'a 1.1.0'da başladım. Başlarken skin diye bir şeyin olduğunu bilmiyordum. NoMercy diye bir sunucuda öğrendim adama "Nasıl yaptın bu görüntüyü?" diye sorarak. Sonra her ismin kendine has bi skini varmış diye 1.3.2 ye kadar geldim. Sonra bu skinlerin minecraft premium hesaplara ait olduğunu öğrendim. Doğum günü hediyemde annemden 60tl yi gözden çıkarmasını istedim ve bana premium hesap almasını istedim! O zamandan beri kendi skinimi kullanıyorum, ama dediğim gibi NoMercy'deki ilk skinli kullandığım hesap

RED

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yusuf1xx diye bir skinim vardı güzel bir şeydi şimdi bakıyorum da değişmiş,
steve olmuş arkada pelerin var. :(

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk kullandığım skin mi? *Anime tarzı gülüşler*
2011'den beri premium hesaba sahibim ve hiç de pişman olmadım 55 lira verdiğime :)
İsterseniz diye söylüyorum, adı saderen.
Bu konunun daha çok "İlk kullandığın minecraft hesabı" diye değiştirilmesi gerekir gibi hissediyorum ama bakarsın ben daha yeni anladım ne demek istediğini :D
İyi forumlar hepinize, son günlerde biraz gergin arkadaşlarımız var sakın ola ki lafı uzatmayınız burada herkes bildiği kadar konuşuyor ^^

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk skini hatırlıyorum ancak nickini bilmiyorum. İlk skin deneyimimdi diye texture packa kurdum 1.5.2 :D :p. Onun dışında ilk "Mielsen"

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk kullandığım skin mi? *Anime tarzı gülüşler*
2011'den beri premium hesaba sahibim ve hiç de pişman olmadım 55 lira verdiğime :)
İsterseniz diye söylüyorum, adı saderen.
Bu konunun daha çok "İlk kullandığın minecraft hesabı" diye değiştirilmesi gerekir gibi hissediyorum ama bakarsın ben daha yeni anladım ne demek istediğini :D
İyi forumlar hepinize, son günlerde biraz gergin arkadaşlarımız var sakın ola ki lafı uzatmayınız burada herkes bildiği kadar konuşuyor ^^

Mc skin search ı biliyorsan ne demek istedigimi anlamışsındır :D

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birkaç ay önceki foruma mesaj atan masum köylü :kaş:

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendi skinimi yapmayı denemiştim ama pek olmadı