İlk Saha Çalışmam !!!!

Haritayı Paylaşayım mı ?

• Kullanılan toplam oy
    7

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Evet Arkadaşlar saha tam anlamıyla çok güzel oldu mükemmel diyemem bazı eksikliklerim var çünkü.

Arkadaşlar sahayı yaptığım map ta daha birçok yapıt var gerekli ilgi görülürse Haritalar bölümünde paylaşacağım Arkadaşlar hiç kolay bir şey değil bari beğenin eliniz yorulmaz :)

Bu arada eksiklerimi söylerseniz sevinirim..[DOUBLEPOST=1376264193,1376264108][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bu arada bir advanture map hazırlıyorum %20 civarı bitti bana yardımcı olabilecek bir arkadaş aranıyor !!!

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emre sana teşekkürler...[DOUBLEPOST=1376294262,1376294199][/DOUBLEPOST]Pringless hayirdir neden öyle bi izlenime kapildin aslinda yapimi kolay degil hicbir We kullanilmadan yapildi

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben elestiriye acik olmasam seni terslerdim insan gibi sordum ama önce senin 10 dk ligina insan taklidi yapman lazm

samil25

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende böyle mapler yapıyorum hakikaten çok zor insanın eli ağrıyo tıklamaktan hernesye rep'i verdim bile ayrıca gayet güzel olmuş ama bence üstünü kapalı yapma

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada arkadaslar oylamaya katilirsaniz sevinirim[DOUBLEPOST=1376294771,1376294696][/DOUBLEPOST]Gorusun icin tesekkurler zaten disini da kapladim ve etrafini su ile cevirip kopru yaptm kolay degil yani

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim ben dogustan adamım senin gibi sonradan olma degil herkesi kendin gibi sanma
Sen yap map in aynisini 5 saatte diger yapilari yazmadm bile buraya bi de buraya gelmis bana efeleniyo

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Saha güzel olmuş ama bir şey sorcam- Fenerlimisin?

samil25

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aha konuda kavga var gelin forumlular ajhsdlkasdklasasdasdasdjlalks :D

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslinda sahanin iciyle degil disi ile cok ugrastim bunun disini dikdörtgen olacak sekilde Iron Block ile kapladm ve hicbir We tarzi komut fln kullanmadm map in linkini atayim isterseniz