Immortals Fenyx Rising Sistem Gereksinimleri

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

Herkese merhaba dostlar, bugün sizlerle Immortals Fenyx Rising Sistem Gereksinimleri konusuna değineceğiz.

Immortals Fenyx Rising 3 Aralık 2020 tarihinde, yani bu sene piyasaya sürülmüştür. Immortals Fenyx Rising yeni bir oyun olsa da sevenleri bulunmakta. Immortals Fenyx Rising yayıncısı Ubisoft olmakla birlikte geliştiricisi de Ubisoft ve Ubisoft Quebec'tir. Immortals Fenyx Rising adlı oyun Nintendo Switch, PlayStation 4, Stadia, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformlarında oynanabilmektedir. Immortals Fenyx Rising'in türü Aksiyon macera oyunudur. Immortals Fenyx Rising Microsoft Windows'ta UPlay ve Epic Store'da bulunabilir. Buna ek olarak çoklu monitör, geniş ekran desteği sınırlandırılmamıştır, kare hızı ve detaylandırma için seçenekler mevcuttur. Peki bu Immortals Fenyx Rising'in sistem gereksinimleri neler, isterseniz yavaş yavaş bunlardan bahsetmeye geçelim.

immortals-fenyx-rising-release-date-and-screenshots-seemingl_y35p-1024x576.jpg

Immortals Fenyx Rising Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-6300
Bellek: 8GB (Çift-Kanal 4×2)
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 /AMD R9 280X
Depolama: 28GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit

İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350
Bellek: 8GB (Çift-Kanal 4×2)
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD R9 290
Depolama: 28GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 1700
Bellek: 16GB (Çift-Kanal 8×2)
Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD RX Vega 5
Depolama: 28GB kullanılabilir alan (SSD)

İşlemci: Intel Core i7-8700 / AMD Ryzen 5 3600X
Ekran Kartı: GeForce GTX 2070 Super / AMD RX 5700

İşlemci: Intel Core i7-8700 / AMD Ryzen 5 3700X
Ekran Kartı: GeForce GTX 2070 Super / AMD RX Vega 56

Immortals Fenyx Rising, UPlay oyun satın alma platformun da XBOX One veya XBOX Series X & S için Digital seçenekte Standart Edition bu konunun açıldığı tarihten 7 gün sonrasına kadar %40 indirim ile 566 Türk Lirasından 339.60 Türk Lirasına düşmüş. Gold Edition ise 600 Türk Lirasından 480 Türk Lirasına düşmüş. Immortals Fenyx Rising PlayStation 4 için Digital seçenekte Standart Edition %40 indirim ile 470 Türk Lirasından 282 Türk Lirasına düşmüş Gold Edition ise 599 Türk Lirasından %20 indirim ile 479 Türk Lirasına düşmüş, PlayStation 5 için de aynı fiyatlar geçerli. Immortals Fenyx Rising Epic Games Store'da Standart Edition %33 indirim ile 269 Türk Lirasından 180 Türk Lirasına düşmüş, Gold Edition ise %20 indirim ile 449 Türk Lirasından 359 Türk Lirasına düşüş yapmış. UPlay'de ise Immortals Fenyx Rising Epic Games Store ile aynı fiyattan satılmakta. Immortals Fenyx Rising'da Tanrıların son umudu sende. Kahraman Fenyx, Yunan mitolojisinde ki tanrıları kötü bir lanetten kurtarmak için maceraya katıl.
Efsanevi bir mücadelede, tanrıların destansı yeteneklerini kullan, mitolojik canavarlara meydan oku ve Yunan mitolojisinde ki en müthiş yaratık Typhon'u dize getir.

Konumuz burada sonlanmakta, umarım oyun hakkında yeterince bilgi edinebilmişsinizdir, iyi forumlar.​

Son düzenleme: