İmzalar yeniden gelsin mi?

Sizce imzalar geri gelsin mi?

• Evet

Kullanılan: 22 71.0%
  • Hayır

Kullanılan: 9 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    31

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerdeyse her forumda olan imza seçeneği sizce yeniden aktif hale getirilmelimi?
EVET / HAYIR
(Sadece metin veya resim ve gif seçeneğide olabilir)

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ne yapacaksın bunun hakkında. onu bana söylesene.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bu forum resmen kendini batırıyor. Gruplar, imzalar, eklentiler vs... eski güzel her şey gitti. Diyecek söz bulamıyorum...

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu forum resmen kendini batırıyor. Gruplar, imzalar, eklentiler vs... eski güzel her şey gitti. Diyecek söz bulamıyorum...

Gruplar, imzalar, eklentiler... Bunları keyfimize göre kaldırmadık. Tabii ki belli sebepleri var. Bu eklentilerin rağbet gördüğünü biz de biliyoruz, aptal değiliz merak etmeyin.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Gruplar, imzalar, eklentiler... Bunları keyfimize göre kaldırmadık. Tabii ki belli sebepleri var. Bu eklentilerin rağbet gördüğünü biz de biliyoruz, aptal değiliz merak etmeyin.
Patent sorunumu çıktı yoksa :/
Tahminim: Evet

Bence Gelmesin, Sonra 2 Metre resmi imza diye koyan hıyartolar oluyo
Bknz : Bu Resim.

İmzaya belirli boyuttan fazla resim koymayı ve belirli satırdan daha fazla yazmamayı engelleyebilir

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence gelmemeli gördüğümüzde bizi rahatsız eden imzalar olursa çok zorlanırız.

Örnek olarak ben diğer forumda lolcüleri rahatsız edebilecek bir imzaya sahibim.

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Bunlar hep görünüş için yapılacak şeyler. Artık iş işten geçti eski ortamın gelmesi biraz zor. Herkes diğer forumlara dağıldı. (En azından tanıdığım has insanlar.). Eski ortam gelirse forumun tekrar aktif olacağını düşünüyorum. Fakat bu biraz zor. Yine de bekliyelim yapabilecek birşeyimiz yok.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tartışmaya çevirmeyin konuyu arkadaş güzel bir öneride bulunmuş.Ben daha önceden aynı öneriyi sundum ama sandığınız gibi sihir kullanarak getirilmiyor bunca şey.

"Aktif olduğu dönemlerde herkes rezil bir şekilde amacı dışında kullanıyordu "

Bu da imzaların gelmemesi için basit bir sebep olabilir.Ayrıca @Secret_wither üst kısımda yazdığım gibi bunların bi maliyeti bi emeği oluyor ayarlamak kolay değil çalıntı kullanmamak gerekiyor.Biliyorsunuz ki burada da imzalarla trollük yapacak veya cinsel sapkınlıklarını açığa çıkartacak arkadaşlar da var.Bunların önlemini ve gereği karşılandığı takdirde tabii ki gelebilir.Neden üyelere garez olsun ?

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Tartışmaya çevirmeyin konuyu arkadaş güzel bir öneride bulunmuş.Ben daha önceden aynı öneriyi sundum ama sandığınız gibi sihir kullanarak getirilmiyor bunca şey.

"Aktif olduğu dönemlerde herkes rezil bir şekilde amacı dışında kullanıyordu "

Bu da imzaların gelmemesi için basit bir sebep olabilir.Ayrıca @Secret_wither üst kısımda yazdığım gibi bunların bi maliyeti bi emeği oluyor ayarlamak kolay değil çalıntı kullanmamak gerekiyor.Biliyorsunuz ki burada da imzalarla trollük yapacak veya cinsel sapkınlıklarını açığa çıkartacak arkadaşlar da var.Bunların önlemini ve gereği karşılandığı takdirde tabii ki gelebilir.Neden üyelere garez olsun ?
Bunun için forum yöneticilerinin ne tür bir ücret ödemesi gerekir ki ? Ayrıca zaten bu kadar büyük bir yönetim kurulunuz var. Her zaman adminler açık oluyor bir zahmet imzalara bakıp onları düzenliyip yanlış imza kullananları engelleyebilirsiniz. İsteseniz herşeye çare bulunur. Ama önemli olan istemeniz.