Inci Craft Türkiyede Ilk Quest Server

ozgun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar ben uzun süredir yoktum ve bunun hiç umrunuzda olmadığınıda çok biliyorum :D herneyse bunlari geçip direk konuya girelim Bilgilerimiz başliyor.

Quest Server Nasıldır?
Quest server aslında yabancıların açtığı ve çok sevilen bir oyun türüdür ben bunları türkçeleştirdim (zor olsada) genelde orjinaller girebildiği için tabi bende buna sinirlendim açtım türkler için.

Server Nezaman Açılır Ve Resim nezaman koyulur?
Server Şuanda tam yazı yazdığım an açılmaya başlamiştir map yapılıyor Türkçeleştirme işi (%65) türkçeleştirme işi çok önemli arkadaşlar.Resim serverde yapilarimiz tamamlandiğinda koyulacaktır.

Peki Güzel hoşta Nasıl Vs yapicaz?
VS işi Aslında öle heryerde olmuyacak Vs yapabilmek için önce itemlerinizi tamamlamanız gerekir ve ardından Arena Görevini yaptiğinizda Ünvanlar Kazanırsınız Mesela 10 kişi öldürdüğünüzde
(Çırak)(<Name>) gibi.

SERVERİN ÖZELLİKLERİ içinden bilgiler
Serverde olacak bazi yapilar Arena,Büyük Gladyatör,Köylü Pazar alanı,Tarım yerleri,Quest Yerleri için bir köy Ve daha fazlası olan 35 ten fazla yapi Sizi Bekliyor olacak serverin 0 lag olacakdır yani girince lag olurmu kasarmı demeyin olabilir fazla kişi girerse

White-List olmazsa olmaz
White list tabikide olacak arkadaşlar yoldan geçen herkezi alirsak kurallar çiğnenir mesela maden yerinde adamlar gelir saldirirsa onlarla sürekli uğraşamayız.

White List Başvuru Listesi Soruları
MineCraft İdniz:
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:

Başvurduğunuz Ve seçildiğiniz Takdirde Yazi Yazilacaktir Seçildiniz diye

İYİ GÜNLER.

asdasdasd2312

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sa arkadas alım varmı builder iyi olurum lütfen özelden mesaj at

Galip55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz:Galip55
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:Bu Sene Başladım
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:En ufak hatamda ban at..

NoRFeX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz: NoRFeX
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz: 1.5
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız: kuralsız oynunun zevki çıkmaz

IIRebornII

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
White-List Başvuru Formu
MineCraft İdniz: IIRebornII
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz: 1.5 Yıl (Bir Buçuk Yıl)
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız: 1-) Oyuncularla saygılı bir biçimde konuşurum 2-) Oyunculara durduk yere küfür vb hakaretlerde bulunmam 3-) Oyunculara durduk yerde saldırmam 4-) Bana verilen görevleri harfiyen yaparım 5-) Rehber veya builder olmasam'da oyunculara yardım ederim 6-) Adminlerle nasıl konuşmam gerektiğini biliyorum
EN ÖNEMLİSİ!: Emekle yapılan bir işi bozamam.

Burakcinar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz:burakcinar
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:1.5 sene
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:Direk ban at yemin ederm uycam :D

ozgun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Son yazanlarin Hepsi Başarıyla White-Listte VE NOT:Yetkili Alimi Olmuyacaktir.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz:ChillPillman
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:1
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:Kural çiğnemeyi pek sevmem bazı serverler kuralları ile güzel olur bu server onlardan biri gibi.

Honeybear

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz:BowlOfSoup
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:2
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:Kurallara uymadan oynasam eğlencesi kalacak mı?

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz:Emre
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:1,5
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:Eğer bir serverda kurallar varsa,o kurallara uymak idealimdir.Benden bu kadar :)

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MineCraft İdniz:ahmet59
MineCrafti kaç senedir oynuyorsunuz:1.5 sene
Minecrafti Kurallarla oynucaksınız dersek nasıl kanıtlarsınız:bence kurallara uymayınca oyunun zevki çıkmıyo,kurallı daha iyi