İNİNAL kart yardım

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar minecraft almak için ininasl kart aldım 50 tl yüklettirdim onaylatırken gsm numarasına migrosun tel yazan numarasını yazdım cvc 2 yazan yere kartın arkasında yazan son 3 numarayı ayzdım sonra minecraft.net e girdim buy now dedim master card seçtim numarayı yuazdım cvc2 tyerine arkasıdnaki son 3 numarayı yazdım sonra kart numarası yanlış dedi gsm istedi nasıl satın alırım yardım yha boaş mı gitti 55 tl (karta bakiye yüklemede 5 tl aldılar) lütfen kullana varsa yardım etsin

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunu değiştirmek için aldığın siteye başvurabilir, onların destek hattını arayabilir ya da e-posta gönderebilirsin.

Peki neden migrosun numarasını yazdın ?

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benden numara istemediler ban verdikleri makbuz muydu adı orda tel yazan yerde migrosuyn numara vardı diğer numaraları kabul etmedi (bnm telin numarasını) bnde onu yazdım

KAbur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende ininal kart aldım benim daha farklı bir sorunum var ama senin sorunun bakiye yetersizliğidir büyük ihtimalle kartın arkasındaki numarayı ara sana yardımcı olurlar benim gsm numarasıyla sorunum olmadı ptt'den aldım kendi numarımı verdim kartı etkinleştirirken kendi numaranı verecektin anladığım kadarıyla kart migros numarasının üstüne olmuş hata yapmışsın ara düzeltebilirler mi diye sor bakalım

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Facebook sayfasına mesaj attım kart numarasını vermeden düzeltildi yeni tel no yu girebilirsiniz dedi kendi telefonuma yaptım premium u da aldım sorun yok artık

KAbur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güle güle oyna +1 Ben hala uğraşmaya devam-1

En iyi cevaplar
0
bende kartı 3 aydır kullanıyorum tüm oyunlarım orjinal ve mastercard ın geçtiği heryerden geçiyor

Lee98

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya kardeş bende bugün alıcamda mcyi 54 tl para yuklesem direk mastercardla alabilir miyim? sen direkt mastercardla mı aldın ?