İnsan mı zamanı yönetir yoksa zaman mı insanı ?

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
*lan kablosunu bilgisayara takmaya çalışır*
*takamaz*
*chi gücünü elinde yoğunlaştırır ve bir anda bırakır*
*aha soktum!(kabloyu)*
*internet gelmiş mi diye kontrol yapar*
*gelmemiştir*
*lan portunu kontrol eder*
*lan port yok olmuş bildiğin bu ne*
"halbuki bu zamana kadar ters sokmaya(kabloyu) çalıışyordur"

ben bu ADAMIN geçmişini falan biliyorum. kendisi de eski bir videosunda açıkladı zaten. ben de senin gibi böyle salakça şeylere ilgiliyken bu adamı takip ederdim. adam boş birisi değil harbiden. zor zamanlar geçirmiş ve bunların üstesinden gelmiş biri. amacına saygım var ama inancım hiç yok. inanç sıfır.

Haklısın insan göremediği şeye inanmakta gerçekte zorluk çekiyor bu herkes için geçerli. Bu adam, yani Ömer abi bizim bizzat evimizde aylarca kalan çok yakın bir dostumuz. Dosttan öte gerçek iliskilerimiz olan birisi. Bu yaptığı şeylere önce videolarda görünce ve sonradan yanımızda ufak ufak yapmaya baslayınca "ya olur mu öyle sey" "ehe rüzgar oldu ondan öyle oldu" diye kendimizi kandırıyorduk ama yaptığı seyin sonunda ciddiyetini anladık.

Bir gün masada duran plastik bardağı(eli ile arasında bayağı bir mesafe vardı) eli ile kendi eline tam oturacak şekilde çekti. Bunu gözlerimle gördüm. 2 dakika şok geçirdim. Yani böyle şeyler gerçekten yapılabiliyor, ben ona inandım. Yalnız ben bu seylere ilgili değilim, sadece konu acılmısken beyin gücünün gerçekten olabileceğini söylemek istedim. Yoksa takip etmem denemem etmem. Ama var olan bir şeyede hayır diyemem.

ZorinTRsilinemez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Haklısın insan göremediği şeye inanmakta gerçekte zorluk çekiyor bu herkes için geçerli. Bu adam, yani Ömer abi bizim bizzat evimizde aylarca kalan çok yakın bir dostumuz. Dosttan öte gerçek iliskilerimiz olan birisi. Bu yaptığı şeylere önce videolarda görünce ve sonradan yanımızda ufak ufak yapmaya baslayınca "ya olur mu öyle sey" "ehe rüzgar oldu ondan öyle oldu" diye kendimizi kandırıyorduk ama yaptığı seyin sonunda ciddiyetini anladık.

Bir gün masada duran plastik bardağı(eli ile arasında bayağı bir mesafe vardı) eli ile kendi eline tam oturacak şekilde çekti. Bunu gözlerimle gördüm. 2 dakika şok geçirdim. Yani böyle şeyler gerçekten yapılabiliyor, ben ona inandım. Yalnız ben bu seylere ilgili değilim, sadece konu acılmısken beyin gücünün gerçekten olabileceğini söylemek istedim. Yoksa takip etmem denemem etmem. Ama var olan bir şeyede hayır diyemem.
var olan bir şeye ben de hayır diyemem. ben bu olayı gözlerimle görmediğim için inanmıyorum. kimse karşıma geçip "gürkan bak şimdi ne yapacağım" deyip suyu ikiye bölmedi mesela. ya da ne bileyim ateşi söndürmedi falan. ben zamanında parapsikoloji üzerine çok çalıştım. psi-ball yapmayı denedim, biokinesis ile göz rengimi falan değiştirmeyi denedim. başarılı olamadım tabi çünkü öyle bir şey yoktu. tamamen insanların uydurduğu bir şey. internette okuduğun şunu bunu yapın falan şeyler insanların uydurduğu şeyler çünkü insanlar böyle şeylerin nasıl yapılacağını bilmiyorlar, uydurup millete bunu aktarıyorlar.