İnsanın Kalbine Giden Yol

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatta aşkı önemli kılan bir şey kalmadı. 2018 De ego+EfQaRlIq+rap+Artistlik
İşte bunlar olursa sevgiliniz olur.

Uyarı:
Ben eFQaRlIQ rap ve ego dan gerçekten ölümüne nefret ederim.Dünyada iyice sapıttı.Yaşmanın anlamı artık yok gibi geliyor artık bana. Ailem olmasa intahar edicem.#ESKIZAMANLAR

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aslında günümüzde herhangi biriyle sevgili olmak aşırı kolay sadece olmak istemelisin ve roleplay xD
Roleplay? RP çok iyi yapabilriim.Fakat şöyle bi durum var.
IHTIMALLER.
Ben fazla zeki olduğumdan herşeyi hesaplıyorum.
"YA SEVGILISI VARSA?","YA AYRILIRSAK" vb şeyler geliyor. Onlar gelincede "BOŞVERRR.. SONRA yaparım" diyorum. Özellikle... "seni seviyorum" diyeceğin kız "FEN LISESI"ndeyse o zaman benim beynime böyle oluyor
BOOOM....jpg

(Düşünmekten beyin iflas) Yanii özelliklede.. Puanı 336 puanlı birisiyle mi çıkıcak? HEH BÖYLE BİRŞEY OLRMU?
VEEE Aklıma gelen 2. şey ise"YA BEĞENMEZSE?" işte bundan sonrada ben iptal durumu oluyor(Onunla aynı yaşta olmamıza rağmen)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IHTIMALLER.
"YA SEVGILISI VARSA?","YA AYRILIRSAK" vb şeyler geliyor. Onlar gelincede "BOŞVERRR.. SONRA yaparım" diyorum. Özellikle... "seni seviyorum" diyeceğin kız "FEN LISESI"ndeyse o zaman benim beynime böyle oluyor
Ekli dosyayı görüntüle 74009
(Düşünmekten beyin iflas) Yanii özelliklede.. Puanı 336 puanlı birisiyle mi çıkıcak? HEH BÖYLE BİRŞEY OLRMU?
VEEE Aklıma gelen 2. şey ise"YA BEĞENMEZSE?" işte bundan sonrada ben iptal durumu oluyor(Onunla aynı yaşta olmamıza rağmen)
krdş mantıklı yakşırsak onun seni beğenmemesi senden bir şey eksiltmez rol yapıyosan zaten hayır demesi etkilemez

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
krdş mantıklı yakşırsak onun seni beğenmemesi senden bir şey eksiltmez rol yapıyosan zaten hayır demesi etkilemez
MLSF aşk bu deyildir. Çok aşık olduğun kişinin hayır demesi "INTAHAR" ile sonuçlanabilir. Belki eskiden duymuşundur... 17 Herhalde yaşındaki adam silahla intahar ediyor.. Bi tek sevdiği kişi onu sevmediğinden. Aşk budur.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MLSF aşk bu deyildir. Çok aşık olduğun kişinin hayır demesi "INTAHAR" ile sonuçlanabilir. Belki eskiden duymuşundur... 17 Herhalde yaşındaki adam silahla intahar ediyor.. Bi tek sevdiği kişi onu sevmediğinden. Aşk budur.
bundan sonrası gelirse aşık olursun zaten

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Ben vicdan der susarım.
Vicdanı olmayan insanla vicdanlı insan arasındaki farkları yakından gören biri olarak konuşuyorum.Bir insan vicdansız ise ondan her kötülüğü bekleyin ama içinde birazcık vicdanı olanla her türlü şey konuşabilirsiniz.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IHTIMALLER.
Ekli dosyayı görüntüle 74009
Puan bence pek onemli bisey degil sadece ezber ile 398 alan biri normal sinifini gecmek icin cabalayan biriyle birlikte olabilir
ama roleplay roleplayler muhtecem canlilar ^_^

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
++Bende yüreq yok. Yani oyun falan filan atlama olaylarında(gerçektede) Cesur um fakat kız arkadaş olayına gelince biraz fazla inceyim :(

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
++Bende yüreq yok. Yani oyun falan filan atlama olaylarında(gerçektede) Cesur um fakat kız arkadaş olayına gelince biraz fazla inceyim :(
bence reddedilmekten korkma yoksa cok yanliz kalirsin .-. bende oyleydim ama degistim ve hala yanlizim ._. (evet simdi fark ettim ._.)

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kalbine giden yol bence hmm bugünün devirinde kesinlikle PARA yani artık aşkta işe yaramıyor ..

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
dürüstlükten geçer