İnsanlar neden yaratıcı olamıyor?

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uğraşmak istemiyorlar.

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
en kısa yollardan küçük çocukları av yapıp paralarını alıp rahatlarına bakıyorlar senin benim gibi yaratıcı ve orijinal insanlar da sinek avlar

ChampCem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
hivemc ye bak sen royalcraftan logo çalmış zedi abim yaşasın

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Beyler bunları internette falanmı paylaşıyorlar hayla onu düşünüyorum

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Hepsi paranın derdinde, derdi para olan özgün fikir üretemez.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu örnek için konuşmuyorum, genel bir yorum yapayım; esinlenmek bir derece kabul edilebilir fakat sürekli bir kişiden esinlenmek de deyim yerindeyse "araklamak"tan çok da uzak değil maalesef.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendimize özgü olarak yaptığımız onlarca şeyi insanlar sizden araklayıp, "şş bunu biz yaptık" dediği zaman, otomatik olarak sizde amaaaan neden uğraşayım ki? diyebiliyorsunuz. Çok fazla emek vermeden başka bir yerden alıntıladığınız şeyi bir başkasının gelip çalması sizi fazla üzmüyor fakat, çok emek verip yaptığımız şeyi bir başkası hiçbir şey olmamış gibi kullanınca bu sizi farklı yerlere itebiliyor.

Kendime HiveMC sunucusunu idol olarak alıyorum. Yaptıkları resimler, renk uyumları, fontlar beni mest ediyor. Beğendiğim şeyi bende kendi sunucumda kullanmak istiyorum. İnanın oyuncu sayım çok daha fazla olsaydı diğer sunucuların bizden arakladığını açıklama gereği duymazdım, bunu zaten siz fark ederdiniz.